Cennik mycia ultradźwiękami

Cennik mycia ultradźwiękami

ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Kontakt : 508 782 001

CENNIK MYCIA ULTRADŹWIĘKAMI

CENNIK MYCIA ULTRADŹWIĘKAMI

Obok sprzedaży myjek ultradźwiękowych hiszpańskiej firmy Tierratech
świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami.

Pracujemy na modelu MOT-150N. Zapraszamy do testów oraz do stałej współpracy.

CENNIK MYCIA ULTRADŹWIĘKAMI

mycie zaworu EGR

80,00 zł

mycie głowicy 4-cylindrowej

150,00 zł

mycie bloku silnika 4-cylindrowego

150,00 zł

mycie kolektora ssącego

150,00 zł

mycie gaźnika

150,00 zł

mycie przepustnicy

80,00 zł

mycie obudowy skrzyni biegów 1 część

120,00 zł

mycie tłoka

30,00 zł

mycie wałka drukarskiego

60,00 zł

mycie rolki drukarskiej

30,00 zł

mycie elementów rozprowadzjących farbę

60,00 zł

Podane ceny są cenami netto

Podane ceny są cenami orientacyjnymi.

Każdy element wyceniany jest indywidualnie po wstępnych oględzinach

ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zobacz jak działają myjki przemysłowe

Mycie ultradźwiękami – co to jest ?

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonej części na określony czas w roztworze o składzie dostosowanym do typu zanieczyszczenia i poddaniu jej działaniu ultradźwięków.
Myjki firmy Tierratech pracują na optymalnych częstotliwościach 40kHz.

Proces kawitacji generowany przez ultradźwięki oddziaływuje intensywnie na zabrudzoną powierzchnię, co przy częstotliwości 40kHz nie powoduje uszkodzeń elementów miękkich, przynosząc jednocześnie doskonałe efekty.

Zjawisko kawitacji sprawia, że drgania przenikają przez materiał, usuwając brud z całej jego powierzchni.

Ultradźwięki wytwarzają fale dźwiękowe w postaci implodujących pęcherzyków, które uderzając, odrywają zanieczyszczenia z powierzchni mytych elementów.

Fale te wprowadzane są do cieczy za pomocą umieszczonych w zbiorniku przetworników.

Ultradzwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiórów, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz z wielu innych typów zabrudzenia.

Mycie ultradźwiękwami umożliwia dokładne i równomierne oczyszczenie i odtłuszczenie, również w trudno dostępnych miejscach bez konieczności rozbioru części na drobne elementy.
Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych form mycia.

witamy na naszej stronie

kim jesteśmy

Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem na terenie Polski hiszpańskiej firmy TierraTech oferującej wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe oraz producentem myjki kabinowej ciśnieniowej M01 przeznaczonej do mycia części w obiegu zamkniętym w temperaturze 50 st C i pod wysokim ciśnieniem.

Myjki przemysłowe zarówno ultradźwiękowe jak i kabinowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem w firmach zajmujących się naprawą i regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn oraz ich konserwacją, gdzie precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń wpływa na ostateczną jakość usługi.

Zastosowań jest wiele

Gdzie można wykorzystać myjki

Myjki ultradzwiekowe w przemysle

Myjki ultradzwiekowe w przemysle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.

Sprawdź
Myjki ultradzwiekowe w medycynie

Myjki ultradzwiekowe w medycynie

Doskonale czyści i dezynfekuje zarówno aparaty ruchome i części aparatów stałych, jak wykonane z metalu wiertła i narzędzia stomatologiczne...

Sprawdź
Myjki ultradzwiekowe w warsztacie

Myjki ultradzwiekowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów...

Sprawdź

Profesjonalne czyszczenie ultradźwiękami z użyciem myjki renomowanego producenta TierraTech

W naszej firmie mogą Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia ultradźwiękami. Powierzone zlecenia realizujemy z użyciem nowoczesnej myjki MOT-150N hiszpańskiego producenta Tierratech. Czyszczenie ultradźwiękami wykonane przez naszą firmę to pewność skutecznie wyczyszczonych detali w krótkim czasie. Zapewniamy, że mycie ultradźwiękowe jest zdecydowanie bardziej skutecznie niż standardowe czyszczenie mechaniczne. Nasza oferta obejmuje oczyszczenie ultradźwiękami m. in.:

 • turbosprężarek
 • chłodnic
 • głowic
 • elementów silnika
 • skrzyń biegów
 • kolektorów
 • alternatorów
 • tworzyw sztucznych

Mycie ultradźwiękowe to niezwykle nowoczesna metoda wyróżniająca się małą inwazyjnością. Zlecając np. mycie wtryskiwaczy w myjce ultradźwiękowej mają Państwo pewność, że nie powoduje ono uszkodzeń. Skutecznie wykonane mycie ultradźwiękowe pozwala usunąć takie zanieczyszczenia:

 • oleje
 • smary
 • pasty
 • wióry i opiłki

Świadczymy usługi czyszczenia ultradźwiękami z najwyższym zaangażowaniem. Zapewniamy, że u nas korzystny cennik idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że ceny i sposób realizacji miło Państwa zaskoczą!