MYJKA CIŚNIENIOWA / KABINOWA

Profesjonalna myjka ciśnieniowa kabinowa M01/M01P Rotortech umożliwia precyzyjnie czyszczenie komponentów i akcesoriów. Idealnie sprawdzi się do mycia części samochodowych, motocyklowych, maszyn rolniczych oraz narzędzi. Oferujemy myjki kabinowe wysokiej jakości w bezkonkurencyjnych cenach. Zapraszamy!

Mycie pod ciśnieniem 50 bar w 50 st C

Zalety myjki ciśnieniowej z obiegiem zamkniętym M01/M01P:

całość ( łącznie ze skrzynką elektryczną) wykonana ze stali nierdzewnej

ciśnienie 50 bar

temperatura 50º C

wysoka wydajność pompy 17 l/min

mycie uruchaniame wyłącznikem nożnym

pistolet odmuchowy do osuszania umytych elementów.

rękawice ze wzmocnionego lateksu

pompa odporna na zabrudzenia

wysuwany zbiornik ułatwiający jego oczyszczanie

system otwierania pokrywy umożliwia ustawienie urządzenia bezpośrednio pod ścianą (oszczędność miejsca)

dostępna również w wersji z pneumatycznym otwieraniem

możliwość adaptacji urządzenia i dostosowania wymiarów przestrzeni roboczej pod potrzeby Klienta.

 

Dane techniczne Model M01
szerokość całkowita 810 mm
wysokość w poz zamkniętej 2006 mm
wysokość w poz otwartej 1555 mm
głębokość 740 mm
szerokość robocza 800 mm
wysokość robocza 700 mm
głębokość robocza 560 mm
masa netto 150 kg
ciśnienie 50 bar
moc grzałki 2 kW
pojemność płynu roboczego 90 l
moc silnika 1,5 kW
prędkość obrotowa 1400 obr/min
napięcie zasilania 1~230 V
prąd znamionowy 12 A
częstotliwość 50 Hz
klasa izolacji IP44
pistolet odmuchowy tak
oświetlenie led
wyłącznik pedał nożny

Maszyna łatwa w transporcie ze względu na możliwość rozmontowania na 3 części i ponownego złożenia w krótkim czasie.

Istnieje możliwość tygodniowej dzierżawy myjki celem przetestowania pod własne potrzeby i przekonania się jak bardzo ułatwia pracę i skraca jej czas. Zapytaj o szczegóły pod numerem telefonu : +48 508782001 lub +48509536944

Gwarancja 12 miesięcy

Innowacyjna myjka ciśnieniowa Rotortech ułatwi pracę w Państwa firmie

Wieloletnia obecność w branży motoryzacyjnej pozwoliła nam na podstawie własnych doświadczeń zaprojektować uniwersalną i prostą w obsłudze myjkę ciśnieniową warsztatową. Urządzenie M01 idealnie wpisuje się w potrzeby warsztatów, a także przedsiębiorstw zajmujących się naprawą, regeneracją, serwisem podzespołów i części. Myjka ciśnieniowa warsztatowa została stworzona początkowo, by ułatwić naszej firmie realizację zleceń. Niezawodność urządzenia przekonała nas, by produkt udostępnić innym podmiotom gospodarczym. Zapewniamy, że myjka ciśnieniowa dostępna w naszym sklepie spełni oczekiwania najbardziej wymagających firm. Myjka kabinowa wyróżnia się szerokim zakresem zastosowania i idealnie sprawdzi się do usuwania nawet bardzo trudnych zanieczyszczeń. Nasze urządzenie wykonane jest w całości ze stali nierdzewnej, dlatego gwarantuje żywotność i bezawaryjność. Korzystna cena myjki kabinowej idzie w parze z wysoką jakością wykonania.

Więcej informacji o dostawcy sprzętu

Firma RotorTech

Firma Rotortech to firma która specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu turbosprężarek to wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz dla maszyn budowlanych i silników przemysłowych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ciśnieniowe w obiegu zamkniętym oraz myjki ultradźwiękowe. Oprócz regeneracji turbosprężarek realizujemy usługi mycia w ultradźwiękach.Na bazie własnych potrzeb stworzyliśmy uniwersalną, łatwą w obsłudze, tanią i szybką w serwisowaniu myjkę kabinową M01, która wyróżnia się wśród dostępnych na rynku urządzeń o podobnym zastosowaniu.

W codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ultradzwiękowe oraz myjki ciśnieniowe - ze względu na bardzo wysokie wymagania naszej branży musieliśmy stworzyć myjkę kabinową która w 100% spełniała by nasze bardzo surowe wymagania i tak powstała Myjka Kabinowa M01

Zobacz jak działa myjka

 

Bezawaryjna myjka kabinowa dostępna w bezkonkurencyjnych cenach!

Nasza myjka ciśnieniowa kabinowa jest produktem wyróżniającym się na tle swoich konkurentów. Projektując to funkcjonalne urządzenie zadbaliśmy o maksymalne ograniczenie awaryjności urządzenia. Myjka ciśnieniowa M01/M01P jako jedyna na rynku została wyposażona w system syfonowy. Nie znajdą Państwo w tym urządzeniu filtrów, które są niezwykle problematyczne i generują spore koszty ze względu na proces serwisowania. Ponadto urządzenie posiada niezwykle użyteczną funkcję podgrzewania, która zwiększa efektywność pracy i ułatwia proces czyszczenia. Wiemy też, jak ważna jest dbałość o przestrzeń w każdej firmie, dlatego nasza myjka ciśnieniowa jest stosunkowo niewielka. Jej wymiary i budowa zaoszczędzą sporo przestrzeni w każdym warsztacie. Jesteśmy pewni wyjątkowości naszej myjki ciśnieniowej, dlatego umożliwiamy Państwu siedmiodniowe wydzierżawienie sprzętu w celu jego przetestowania. Zapewniamy, że płynność i komfort pracy oraz jakość wykonania mile Państwa zaskoczą. Zapraszamy do kontaktu, służymy swoją pomocą i doradztwem!