Myjki ultradźwiękowe – laboratoryjne

Firma Tierra Tech® opracowuje kompletne ultradźwiękowe maszyny czyszczące dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego sektora: od sektora rybołówstwa, górnictwa, elektroniki lub żeglugi morskiej; tekstylia, aeronautyka, żywność i metalurgia
Jesteśmy dystrybutorem marki

TierraTech

Oferta skierowana do podmiotów wykorzystujących w laboratoriach materiały ze szkła, plastiku i metalu. Mycie ultradźwiękami powoduje skuteczne i dokładne usunięcie pozostałości substancji chemicznych, olejów, pigmentów. Usuwa zabrudzenia z powierzchni pęknięć, złączy, z każdego, nawet najtrudniej dostępnego miejsca, nie powodując najmniejszych uszkodzeń i zmian.

Tierratech to obecna w ponad 30 krajach świata firma produkująca i sprzedająca najwyższej jakości myjki ultradźwiękowe dla różnych gałęzi przemysłu i medycyny.

Tierratech jest światowym liderem w produkcji myjek ultradźwiękowych.

Myjki firmy Tierratech to oszczędność wody i energii w porównaniu z tradycyjnymi formami mycia.

TierraTech produkuje najcichsze na rynku myjki ultradźwiękowe ze względu na zastosowanie wysokiej jakości generatora – nadajnika, potrafiącego przekształcić prawie 100% energii w energię ultradźwiękową , unikając przy tym uprzykrzającego pracę hałasu. Głośność pracy wynosi 70-78dB w zależności od wielkości urządzenia.

Oprócz modeli standardowych firma Tierratech jest w stanie zaproponować dowolny projekt myjki dostosowany bezpośrednio pod potrzeby klienta.

Poznaj nasze produkty :

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki.

witamy na naszej stronie

kim jesteśmy

Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem na terenie Polski hiszpańskiej firmy TierraTech oferującej wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe.
Jednocześnie jesteśmy producentem myjki ciśnieniowej kabinowej przeznaczonej do mycia elementów pod wysokim ciśnieniem w temperaturze nawet do 50 stopni C.

Z produktów firmy TierraTech korzystają :

Partner 8
Partner 7
Partner 6
Partner 5
Partner 4
Partner 3

Mycie ultradźwiękami – co to jest ?

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go działaniu ultradźwięków o określonym natężeniu. Czynność jest całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna.

Myjka Przemysłowa

Myjki z serii Motor Clean to urządzenia o pojemności od 30 do 8000 litrów

Myjka Laboratoryjna

Myjki laboratoryjne - precyzyjne mycie delikatnych elementów ultradziękami.

Myjka ciśnieniowa kabinowa

Jesteśmy producentem myjki ciśnieniowej - małe wymiary - duża skuteczność
Zastosowań jest wiele

Gdzie można wykorzystać myjki

Myjki ultradzwiekowe w przemysle

Myjki ultradzwiekowe w przemysle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.

Sprawdź
Myjki ultradzwiekowe w medycynie

Myjki ultradzwiekowe w medycynie

Doskonale czyści i dezynfekuje zarówno aparaty ruchome i części aparatów stałych, jak wykonane z metalu wiertła i narzędzia stomatologiczne...

Sprawdź
Myjki ultradzwiekowe w warsztacie

Myjki ultradzwiekowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów...

Sprawdź

Poznaj nas bliżej

Fabryki w Hiszpanii, Niemczech, USA i Meksyku obsługa 30 krajów świata !

To warto wiedzieć

Dlaczego warto nas wybrać ?

Czym wyróżniamy się spośród innych firm

Codziennie używamy ich w pracy

Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać myjkę do potrzeb klienta

Przedstawicielstwo firmy TierraTech

Jesteśmy przedstawicielami i partnerami hiszpańskiego producenta...

Sami produkujemy myjki kabinowe

Jesteśmy producentem myjki ciśnieniowej kabinowej M01

Serwis oraz wdrożenie

Zajmujemy się serwisem oraz podłączaniem systemów przemysłowych.

MYCIE ULTRADZWIEKAMI

Myjka ultradźwiękowa to najwyższa jakość czyszczenia, bez względu na wewnętrzną budowę części i dostęp, ograniczenie kosztów energii, skrócenia czasu pracy (proces mycia przebiega bez udziału człowieka), oszczędność wody i środków myjących.
Więcej informacji o dostawcy sprzętu

Firma TierraTech

producent myjek ultradźwiękowych, jest obecna w ponad 30 krajach świata, bezpośrednio w Hiszpanii, Niemczech, USA i Meksyku oraz, za pośrednictwem sieci dystrybutorów, na całym świecie.

TierraTech, wykorzystując doświadczenie wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej i handlowej, oferuje nowoczesne i funkcjonalne myjki ultradźwiękowe, tworzone dla różnych branży przemysłu.

TierraTech jest leaderem w produkcji myjek ultradźwiękowych o szerokim zastosowaniu, stale poszukując najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań w rozwijającej się dziedzinie technologii ultradźwiękowej.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pracownicy firmy TierraTech projektują urządzenia, będące w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie ze strony Klienta poszukującego nawet najbardziej zaawansowanej formy oczyszczania.

Zobacz jak działają myjki ultradziękowe

Film prezentujący w pełni automatyczną myjkę ultradźwiękową przemysłową TT Multistage Automatic 300

Pokaż więcej filmów