Myjka ultradźwiękowa

Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem na terenie Polski hiszpańskiej firmy TierraTech oferującej wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe oraz producentem myjki kabinowej ciśnieniowej M01 przeznaczonej do mycia części w obiegu zamkniętym w temperaturze 50 st C i pod wysokim ciśnieniem.

POZNAJ
NASZE PRODUKTY

POZNAJ NAS BLIŻEJ
DLACZEGO NASZA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA

Tierratech to obecna w ponad 30 krajach świata firma produkująca i sprzedająca najwyższej jakości myjki ultradźwiękowe dla różnych gałęzi przemysłu i medycyny.

Tierratech jest światowym liderem w produkcji myjek ultradźwiękowych.

Myjki firmy Tierratech to oszczędność wody i energii w porównaniu z tradycyjnymi formami mycia.

Myjka ultradźwiękowa TierraTech to urządzenia najcichsze na rynku. Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości generatora – nadajnika, potrafiącego przekształcić prawie 100% energii w energię ultradźwiękową, unikając przy tym uprzykrzającego pracę hałasu. Głośność pracy wynosi 70-78dB w zależności od wielkości urządzenia.

Oprócz modeli standardowych firma Tierratech jest w stanie zaproponować dowolny projekt myjki ultradźwiękowej dostosowany bezpośrednio pod potrzeby klienta.

Myjki przemysłowe zarówno ultradźwiękowe jak i kabinowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem w firmach zajmujących się naprawą i regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn oraz ich konserwacją, gdzie precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń wpływa na ostateczną jakość usługi.

Z PRODUKTÓW FIRMY TIERRATECH I BRIO ULTRASONICS KORZYSTAJĄ:

airbus
airfrance
bosch
caterpillar
mercedes
saint-gobain

ZASTOSOWAŃ JEST WIELE
GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ MYJKI

Myjki ultradźwiękowe w przemyśle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe Brio

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Skontaktuj się z nami Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki. Zapraszamy do kontaktu MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST? Skontaktuj się z nami Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go...
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów
Czytaj więcej

TO WARTO WIEDZIEĆ
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

1

Świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami

Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać myjkę do potrzeb klienta i przeprowadzić testy

2

Jesteśmy producentem myjki kabinowej warsztatowej

Myjka posiada syfonowy system filtracji i specjalną pompę z przeznaczeniem do mocno zabrudzonych cieczy

3

Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskich  firm TierraTech i Brio Ultrasonics

Tierratech i Brio to światowi leaderzy w produkcji myjek ultradźwiękowych

4

Zajmujemy się serwisem i doradztwem, również w doborze środka myjącego

Współpracujemy z polskim producentem chemii, przeprowadzamy testy na naszych środkach myjących

MYJKA ULTRADŹWIOWA – CO TO JEST?

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go działaniu ultradźwięków o określonym natężeniu. Czynność jest całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna.

Zapraszamy firmy z Katowic, Krakowa, Warszawy i całej polski na pokazy mycia w ultradźwiękach

Więcej informacji o
myjkach ultradźwiękowych

Gwarancja 12 miesięcy

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonej części na określony czas w roztworze o składzie dostosowanym do typu zanieczyszczenia i poddaniu jej działaniu ultradźwięków.
Myjki firmy Tierratech pracują na optymalnych częstotliwościach 40 kHz.

Proces kawitacji generowany przez ultradźwięki oddziaływuje intensywnie na zabrudzoną powierzchnię, co przy częstotliwości 40 kHz nie powoduje uszkodzeń elementów miękkich, przynosząc jednocześnie doskonałe efekty.
Zjawisko kawitacji sprawia, że drgania przenikają przez materiał, usuwając brud z całej jego powierzchni.
Ultradźwięki wytwarzają fale dźwiękowe w postaci implodujących pęcherzyków, które uderzając, odrywają zanieczyszczenia z powierzchni mytych elementów.
Fale te wprowadzane są do cieczy za pomocą umieszczonych w zbiorniku przetworników.
Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiórów, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz z wielu innych typów zabrudzenia.

Mycie ultradźwiękami umożliwia dokładne i równomierne oczyszczenie i odtłuszczenie, również w trudno dostępnych miejscach bez konieczności rozbioru części na drobne elementy.
Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych form mycia.

W codziennej pracy wykorzystujemy myjki ultradźwiękowe hiszpańskiej firmy Tierratech, której jednocześnie jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów, tłoków, kolektorów, alternatorów, skrzyń biegów, tworzyw sztucznych i wielu innych elementów.

Mycie ultradźwiękowe pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia nawet w najtrudniej dostępnych fragmentach, przynosząc doskonałe efekty w krótkim czasie.

Mycie ultradźwiękami cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem, zastępując powoli, stosowane w wielu branżach tradycyjne formy mycia, które wymagają udziału rąk ludzkich, nie spełniają norm ekologii i generują znacznie wyższe koszty.

Mycie ultradźwiękami to czysta, ekologiczna i ekonomiczna forma mycia.

Dzięki wyposażeniu w platformy nośne myjki firmy Tierratech nie wymagają stałej obecności człowieka, którego czas i umiejętności można wykorzystać w innych etapach pracy.

Zalety mycia ultradźwiękami:

  • najwyższa dokładność bez względu na wewnętrzną budowę części
  • oszczędność wody i środków myjących
  • bezobsługowa forma wykorzystania urządzenia
  • oszczędność czasu i energii
  • ekologiczny proces w obiegu zamkniętym

ZOBACZ
JAK DZIAŁA MYJKA


Film prezentujący w pełni automatyczną myjkę ultradźwiękową przemysłową TT Multistage Automatic 300

 

Sprostamy twoim
Wymaganiom

Wysokiej klasy myjki ultradźwiękowe od światowego lidera produkcji TierraTech sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających firm

Rotortech jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń marki TierraTech. Myjka ultradźwiękowa tego renomowanego hiszpańskiego producenta wyróżnia się wysoką skutecznością, gdyż została zaprojektowana do usuwania trudnych zanieczyszczeń. Urządzenia czyszczące ultradźwiękami TierraTech w zależności od wybranego modelu sprawdzają się z powodzeniem w przemyśle morskim, drukarniach, warsztatach samochodowych, w różnego typu produkcji. Jeśli interesują Państwa myjki ultradźwiękowe oszczędzające wodę, cichobieżne i szybkie to nasza oferta jest szyta na miarę tych potrzeb. Każda myjka ultradźwiękowa TierraTech to sprzęt, który gwarantuje płynność i komfort mycia. Zapewniamy, że czas postojów, poziom odpadów poprzez wieloletnie doświadczenie producenta został zminimalizowany. Wykonanie z wysokiej jakości komponentów sprawia, że ultradźwiękowa myjka jest urządzeniem bezawaryjnym i o długiej żywotności. W naszej ofercie korzystna cena idzie zawsze w parze z jakością! Modele standardowe – katalogowe o pojemności od 1 do 8000 litrów – oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Gwarantujemy, że nasi specjaliści dopasują model myjki do profilu działalności Państwa firmy. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom przedsiębiorców produkujemy również myjki ultradźwiękowe na wymiar. Ta grupa urządzeń skierowana jest do podmiotów wyróżniających się specjalnymi potrzebami w zakresie czyszczenia. W ramach tej usługi możemy dla Państwa wyprodukować specjalistyczne urządzenie umożliwiające dodatkowo płukanie i suszenie. Nasi specjaliści służą swoją pomocą przy wyborze rozwiązań wpisujących się w Państwa potrzeby. Zapewniamy, że działanie myjek ultradźwiękowych spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. TierraTech to pewność wysokiej klasy urządzeń w bezkonkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!