Myjki TIERRATECH

Spośród szerokiego asortymentu urządzeń oferowanych na rynku wybraliśmy najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania, tak aby proponowane przez nas urządzenia były, nie tylko w pełni użyteczne, ale również łatwe i ekonomiczne w serwisowaniu.
Oferujemy myjki kabinowe warsztatowe, myjki ultradźwiękowe hiszpańskiej firmy Brio i Tierratech oraz myjki ultradźwiękowe sprawdzonego chińskiego producenta.
Myjki RotorPowerClean, których jesteśmy producentem, to dobry pomysł w solidnym, przemysłowym wykonaniu, zbudowany na bazie konkretnych potrzeb i doświadczeń. Zastosowanie specjalnej pompy i syfonowego systemu filtracji pozwoliło nam wprowadzić rozwiązanie proste i tanie w serwisowaniu.

MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA PRZEMYSŁOWA  JEST ROZWIĄZANIEM PROBLEMU TRUDNYCH ZANIECZYSZCZEŃ W PROCESIE PRODUKCJI

W ofercie Rotortech znajdziecie Państwo myjki ultradźwiękowe przemysłowe cenionych hiszpańskich  producentów Brio Ultrasonics i TierraTech. Jako wyłączny dystrybutor tych marek w Polsce możemy Państwu zaproponować urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dysponujemy bogatą ofertą, która pozwala nam dobrać sprzęt pod względem wielkości zbiornika, parametrów procesu, technologii oraz rodzaju środka myjącego. Posiadamy bogaty asortyment, czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi od 7 do 40 dni. Każda myjka przemysłowa znajdująca się w naszej ofercie gwarantuje:

  • perfekcyjne efekty mycia, nawet trudnych zanieczyszczeń
  • energooszczędność
  • wysoką wydajność produkcji
  • prostą i intuicyjną obsługę
  • przyjazną środowisku technologię (segregującą odpady)
  • zdecydowane skrócenie czasu pracy

Korzystna cena sprzętu  idzie w parze z wysokiej jakości wykonaniem. Mycie przemysłowe z użyciem sprawdzonych urządzeń hiszpańskich  producentów to gwarancja komfortu pracy.

Oferujemy również myjki ultradźwiękowe sprawdzonego chińskiego producenta.

WYSOKIEJ JAKOŚCI MYJKA PRZEMYSŁOWA SPEŁNI OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH FIRM

Myjka przemysłowa stała się nieocenionym wsparciem w procesie oczyszczania w przemyśle. Jej skuteczność leży w zasadach działania ultradźwięków opartych na zjawisku kawitacji. Każda myjka ultradźwiękowa przemysłowa została wyposażona w generator ultradźwiękowy, który wytwarza, a następnie z użyciem przetwornika, sygnały elektryczne o konkretnej częstotliwości przenosi do cieczy.  W procesie tym powstają niewielkie kawerny często przyrównywane do pęcherzyków, które następnie zapadają się powodując fale uderzeniowe. Dzięki temu nawet bardzo problematyczne zabrudzenia zostają z powodzeniem usunięte. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo myjki ultradźwiękowe przemysłowe w modelach standardowych o pojemności od 30 do 8000 litrów. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest mycie, czyszczenie i odtłuszczanie różnego rodzaju komponentów i akcesoriów. Warto podkreślić, że urządzenia o pojemności od 75 l zostały wyposażone w funkcjonalną platformę nośną, by ułatwić załadunek i wyładunek czyszczonych części oraz przyspieszyć proces mycia bez udziału człowieka. By sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów oferujemy modele niestandardowe projektowane w oparciu o oczekiwania i potrzeby danej firmy. Niestandardowa myjka ultradźwiękowa przemysłowa może zostać rozszerzona o dodatkowe urządzenie umożliwiające płukanie i suszenie. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że wspólnie dobierzemy urządzenie idealnie wpisujące się w profil działalności Państwa firmy!

POZNAJ
NASZE PRODUKTY

WITAMY NA NASZEJ STRONIE
KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem na terenie Polski hiszpańskiej firmy TierraTech oferującej wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe oraz producentem myjki kabinowej ciśnieniowej M01 przeznaczonej do mycia części w obiegu zamkniętym w temperaturze 50 st C i pod wysokim ciśnieniem.

Myjki przemysłowe zarówno ultradźwiękowe jak i kabinowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem w firmach zajmujących się naprawą i regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn oraz ich konserwacją, gdzie precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń wpływa na ostateczną jakość usługi.

TO WARTO WIEDZIEĆ
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

1

Świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami

Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać myjkę do potrzeb klienta i przeprowadzić testy

2

Jesteśmy producentem myjki kabinowej warsztatowej

Myjka posiada syfonowy system filtracji i specjalną pompę z przeznaczeniem do mocno zabrudzonych cieczy

3

Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskich  firm TierraTech i Brio Ultrasonics

Tierratech i Brio to światowi leaderzy w produkcji myjek ultradźwiękowych

4

Zajmujemy się serwisem i doradztwem, również w doborze środka myjącego

Współpracujemy z polskim producentem chemii, przeprowadzamy testy na naszych środkach myjących

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST?

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonej części na określony czas w roztworze o składzie dostosowanym do typu zanieczyszczenia i poddaniu jej działaniu ultradźwięków.

Myjki firmy Tierratech pracują na optymalnych częstotliwościach 40kHz.

Proces kawitacji generowany przez ultradźwięki oddziaływuje intensywnie na zabrudzoną powierzchnię, co przy częstotliwości 40kHz nie powoduje uszkodzeń elementów miękkich, przynosząc jednocześnie doskonałe efekty.

Zjawisko kawitacji sprawia, że drgania przenikają przez materiał, usuwając brud z całej jego powierzchni.

Ultradźwięki wytwarzają fale dźwiękowe w postaci implodujących pęcherzyków, które uderzając, odrywają zanieczyszczenia z powierzchni mytych elementów.

Fale te wprowadzane są do cieczy za pomocą umieszczonych w zbiorniku przetworników.

Ultradzwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiórów, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz z wielu innych typów zabrudzenia.

Mycie ultradźwiękwami umożliwia dokładne i równomierne oczyszczenie i odtłuszczenie, również w trudno dostępnych miejscach bez konieczności rozbioru części na drobne elementy.

Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych form mycia.

ZASTOSOWAŃ JEST WIELE
GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ MYJKI

Myjki ultradźwiękowe w przemyśle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe Brio

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Skontaktuj się z nami Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki. Zapraszamy do kontaktu MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST? Skontaktuj się z nami Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go...
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów
Czytaj więcej

Film prezentujący w pełni automatyczną myjkę ultradźwiękową przemysłową TT Multistage Automatic 300

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI

Myjka ultradźwiękowa to najwyższa jakość czyszczenia, bez względu na wewnętrzną budowę części i dostęp, ograniczenie kosztów energii, skrócenie czasu pracy (proces mycia przebiega bez udziału człowieka), oszczędność wody i środków myjących.

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTAWCY SPRZĘTU
FIRMA TIERRATECH

Producent myjek ultradźwiękowych, jest obecna w ponad 30 krajach świata, bezpośrednio w Hiszpanii, Niemczech, USA i Meksyku oraz, za pośrednictwem sieci dystrybutorów, na całym świecie.

TierraTech, wykorzystując doświadczenie wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej i handlowej, oferuje nowoczesne i funkcjonalne myjki ultradźwiękowe, tworzone dla różnych branży przemysłu.

TierraTech jest leaderem w produkcji myjek ultradźwiękowych o szerokim zastosowaniu, stale poszukując najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań w rozwijającej się dziedzinie technologii ultradźwiękowej.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pracownicy firmy TierraTech projektują urządzenia, będące w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie ze strony Klienta poszukującego nawet najbardziej zaawansowanej formy oczyszczania.

Film prezentujący w pełni automatyczną myjkę ultradźwiękową przemysłową TT Multistage Automatic 300

CENNIK MYCIA ULTRADŹWIĘKAMI

mycie zaworu EGR 80,00 zł
mycie głowicy 4-cylindrowej150,00 zł
mycie bloku silnika 4-cylindrowego120,00 zł
mycie kolektora ssącego diesel150,00 zł
mycie kolektora ssącego benzyna80,00 zł
mycie przepustnicy80,00 zł
mycie obudowy skrzyni biegów 1 część120,00 zł
mycie tłoka30,00 zł
mycie wtryskiwacza benzyna 1 sztuka25,00 zł
mycie końcówki wtryskiwacza diesel25,00 zł

Podane ceny są cenami netto.
Jeśli zabrudzenie wymaga mniejszego niż przewidziany czas mycia, naliczany jest odpowiedni rabat.

ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16