Myjki specjalne

Firma Tierra Tech® opracowuje kompletne ultradźwiękowe maszyny czyszczące dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego sektora: od sektora rybołówstwa, górnictwa, elektroniki lub żeglugi morskiej; tekstylia, aeronautyka, żywność i metalurgia. Myjki specjalne to często myjki wielokomorowe, przeznaczone do pracy w linii produkcyjnej. Oprócz mycia ultradźwiękami w sąsiednich komorach odbywa się płukanie i suszenie elementów. Wykonywane zarówno w wersji manualnej jak i automatycznej.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami

Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki.

Z PRODUKTÓW FIRMY TIERRATECH KORZYSTAJĄ:

airbus
airfrance
bosch
caterpillar
mercedes
saint-gobain

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST?

Skontaktuj się z nami

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go działaniu ultradźwięków o określonym natężeniu. Czynność jest całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna.

MOT-30

Myjki z serii Motor Clean to urządzenia o pojemności od 30 do 8000 litrów

Myjki specjalne- produkowane dokładnie pod potrzeby Klienta. Myki kilkukomorowe z możliwością płukania i suszenia w wersji manualnej bądź automatycznej

Jesteśmy producentem myjki ciśnieniowej – małe wymiary – duża skuteczność

ZASTOSOWAŃ JEST WIELE
GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ MYJKI

Myjki ultradźwiękowe w przemyśle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe do potrzeb specjalnych

Doskonale czyści i dezynfekuje zarówno aparaty ruchome i części aparatów stałych, jak wykonane z metalu wiertła i narzędzia stomatologiczne
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów
Czytaj więcej

TO WARTO WIEDZIEĆ
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

1

Świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami

Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać myjkę do potrzeb klienta

2

Jesteśmy producentem myjki kabinowej warsztatowej

Jesteśmy producentem myjki ciśnieniowej kabinowej M01

3

Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskiej firmy TierraTech

Tierratech to światowy leader w produkcji myjek ultradźwiękowych.

4

Zajmujemy się serwisem i doradztwem, również w doborze środka myjącego

Zajmujemy się serwisem oraz doradztwem. Dobieramy odpowiednie urządzenie

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI

Myjka ultradźwiękowa to najwyższa jakość czyszczenia, bez względu na wewnętrzną budowę części i dostęp, ograniczenie kosztów energii, skrócenia czasu pracy (proces mycia przebiega bez udziału człowieka), oszczędność wody i środków myjących.

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTAWCY SPRZĘTU
FIRMA TIERRATECH

Producent myjek ultradźwiękowych, jest obecna w ponad 30 krajach świata, bezpośrednio w Hiszpanii, Niemczech, USA i Meksyku oraz, za pośrednictwem sieci dystrybutorów, na całym świecie.

TierraTech, wykorzystując doświadczenie wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej i handlowej, oferuje nowoczesne i funkcjonalne myjki ultradźwiękowe, tworzone dla różnych branży przemysłu.

TierraTech jest leaderem w produkcji myjek ultradźwiękowych o szerokim zastosowaniu, stale poszukując najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań w rozwijającej się dziedzinie technologii ultradźwiękowej.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pracownicy firmy TierraTech projektują urządzenia, będące w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie ze strony Klienta poszukującego nawet najbardziej zaawansowanej formy oczyszczania.