Myjka warsztatowa

Myjka warsztatowa z obiegiem zamkniętym M01 to proste i łatwe w obsłudze urządzenie, które ułatwi pracę w każdym warsztacie i firmie zajmującej się naprawą, regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn. Urządzenie posiada szeroki zakres zastosowań. Służy do usuwania zanieczyszczeń (smary, oleje, nagary i pozostałości po obróbce).
Myjka w całości wykonana ze stali nierdzewnej.

JESTEŚMY PRODUCENTAMI MYJKI
M01 STANDARD

Jako jedyna na rynku wyposażona w system syfonowy zamiast filtrów generujących koszty i komplikujących proces serwisowania.
Myjka posiada funkcję podgrzewania, dzięki czemu zabrudzone części myte są w temperaturze 50ºC, co znacznie zwiększa efektywność działania.

Mycie pod ciśnieniem 50 bar w 50 st C

Zalety myjki warsztatowej z obiegiem zamkniętym M01:

 • całość ( łącznie ze skrzynką elektryczną) wykonana ze stali nierdzewnej
 • ciśnienie 50 bar
 • temperatura 50º C
 • wysoka wydajność pompy 17 l/min
 • mycie uruchamiane wyłącznikiem nożnym
 • pistolet odmuchowy do osuszania umytych elementów.
 • rękawice ze wzmocnionego lateksu
 • pompa odporna na zabrudzenia
 • wysuwany zbiornik ułatwiający jego oczyszczanie
 • system otwierania pokrywy umożliwia ustawienie urządzenia bezpośrednio pod ścianą (oszczędność miejsca)
 • dostępna również w wersji z pneumatycznym otwieraniem
 • możliwość adaptacji urządzenia i dostosowania wymiarów przestrzeni roboczej pod potrzeby Klienta.
Dane techniczneModel M01
szerokość całkowita810 mm
wysokość w poz zamkniętej2006 mm
wysokość w poz otwartej1555 mm
głębokość740 mm
szerokość robocza800 mm
wysokość robocza700 mm
głębokość robocza560 mm
masa netto150 kg
ciśnienie50 bar
moc grzałki2 kW
pojemność płynu roboczego90 l
moc silnika1,5 kW
prędkość obrotowa1400 obr/min
napięcie zasilania1~230 V
prąd znamionowy12 A
częstotliwość50 Hz
klasa izolacjiIP44
pistolet odmuchowytak
oświetlenieled
wyłącznikpedał nożny

Maszyna łatwa w transporcie ze względu na możliwość rozmontowania na 3 części i ponownego złożenia w krótkim czasie.

Istnieje możliwość tygodniowej dzierżawy myjki celem przetestowania pod własne potrzeby i przekonania się jak bardzo ułatwia pracę i skraca jej czas. Zapytaj o szczegóły pod numerem telefonu : +48 508782001 lub +48509536944

Gwarancja 12 miesięcy

Nasza myjka warsztatowa dzięki swoim wymiarom i budowie pozwala zaoszczędzić przestrzeń w warsztacie. Otwierana do góry klapa sprawia, że myjka może stać nawet 5 cm od ściany, co w żadne sposób nie utrudni korzystania z urządzenia

CENY MYJEK:

Cena netto, wersja standard : 20 000 zł netto

Cena netto, wersja z pneumatycznym otwieraniem : 23 000 zł netto

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów,
oferujemy Państwu siedmiodniowy okres dzierżawy myjki w celu jej przetestowania.

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTAWCY SPRZĘTU
FIRMA ROTORTECH

Firma Rotortech to firma która specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu turbosprężarek to wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz dla maszyn budowlanych i silników przemysłowych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ciśnieniowe w obiegu zamkniętym oraz myjki ultradźwiękowe. Oprócz regeneracji turbosprężarek realizujemy usługi mycia w ultradźwiękach.Na bazie własnych potrzeb stworzyliśmy uniwersalną, łatwą w obsłudze, tanią i szybką w serwisowaniu myjkę kabinową M01, która wyróżnia się wśród dostępnych na rynku urządzeń o podobnym zastosowaniu.

W codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ultradźwiękowe oraz myjki ciśnieniowe – ze względu na bardzo wysokie wymagania naszej branży musieliśmy stworzyć myjkę kabinową która w 100% spełniała by nasze bardzo surowe wymagania i tak powstała Myjka Kabinowa M01

ZOBACZ JAK DZIAŁA MYJKA

MYJKA WARSZTATOWA CIŚNIENIOWA IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ DO PRECYZYJNEGO CZYSZCZENIA

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej stworzyliśmy nowoczesną myjkę warsztatową, która wpisze się w oczekiwania wymagających użytkowników. Nasza myjka warsztatowa ciśnieniowa idealnie sprawdzi się do bardzo precyzyjnego czyszczenia komponentów i części samochodowych oraz motocyklowych. Z powodzeniem myjka warsztatowa może być wykorzystywana także do maszyn rolniczych. Myjka warsztatowa naszej marki pozwoli Państwu czyścić pod ciśnieniem nawet bardzo zabrudzone elementy. Profesjonalna myjka warsztatowa świetnie radzi sobie z usuwaniem nagarów, olejów i smarów. Wszystkie myjki warsztatowe zostały wyposażone w funkcjonalny pistolet pneumatyczny, który zapewnia komfort i skuteczność mycia. Wiemy, że przestrzeń w firmie jest niezwykle istotna, dlatego myjka warsztatowa kabinowa naszej produkcji nie zajmuje dużo przestrzeni i sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego nasze myjki warsztatowe to wysokiej jakości urządzenia w bezkonkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że każda myjka jest żywotna i wyróżnia się bezawaryjnością. Służymy swoją pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Ponadto jeśli interesuje Państwa myjka ultradźwiękowa do warsztatu to również zapraszamy do kontaktu, gdyż jesteśmy dystrybutorem urządzeń renomowanego producenta TierraTech.