Myjka warsztatowa z obiegiem zamkniętym M01 to proste i łatwe w obsłudze urządzenie, które ułatwi pracę w każdym warsztacie i firmie zajmującej się naprawą, regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn. Urządzenie posiada szeroki zakres zastosowań. Służy do usuwania zanieczyszczeń (smary, oleje, nagary i pozostałości po obróbce).

Myjka w całości wykonana ze stali nierdzewnej.

Myjka warsztatowa

Jesteśmy producentami myjki

M01 standard

Jako jedyna na rynku wyposażona w system syfonowy zamiast filtrów generujących koszty i komplikujących proces serwisowania.
Myjka posiada funkcję podgrzewania, dzięki czemu zabrudzone części myte są w temeperaturze 50ºC, co znacznie zwiększa efektywność działania.

Mycie pod ciśnieniem 50 bar w 50 st C

Zalety myjki warsztatowej z obiegiem zamkniętym M01:

całość ( łącznie ze skrzynką elektryczną) wykonana ze stali nierdzewnej

ciśnienie 50 bar

temperatura 50º C

wysoka wydajność pompy 17 l/min

mycie uruchaniame wyłącznikem nożnym

pistolet odmuchowy do osuszania umytych elementów.

rękawice ze wzmocnionego lateksu

pompa odporna na zabrudzenia

wysuwany zbiornik ułatwiający jego oczyszczanie

system otwierania pokrywy umożliwia ustawienie urządzenia bezpośrednio pod ścianą (oszczędność miejsca)

dostępna również w wersji z pneumatycznym otwieraniem

możliwość adaptacji urządzenia i dostosowania wymiarów przestrzeni roboczej pod potrzeby Klienta.

Dane techniczne Model M01
szerokość całkowita 810 mm
wysokość w poz zamkniętej 2006 mm
wysokość w poz otwartej 1555 mm
głębokość 740 mm
szerokość robocza 800 mm
wysokość robocza 700 mm
głębokość robocza 560 mm
masa netto 150 kg
ciśnienie 50 bar
moc grzałki 2 kW
pojemność płynu roboczego 90 l
moc silnika 1,5 kW
prędkość obrotowa 1400 obr/min
napięcie zasilania 1~230 V
prąd znamionowy 12 A
częstotliwość 50 Hz
klasa izolacji IP44
pistolet odmuchowy tak
oświetlenie led
wyłącznik pedał nożny

Maszyna łatwa w transporcie ze względu na możliwość rozmontowania na 3 części i ponownego złożenia w krótkim czasie.

Istnieje możliwość tygodniowej dzierżawy myjki celem przetestowania pod własne potrzeby i przekonania się jak bardzo ułatwia pracę i skraca jej czas. Zapytaj o szczegóły pod numerem telefonu : +48 508782001 lub +48509536944

Gwarancja 12 miesięcy

Nasza myjka warsztatowa dzięki swoim wymiarom i budowie pozwala zaoszczędzić przestrzeń w warsztacie. Otwierana do góry klapa sprawia, że myjka może stać nawet 5 cm od ściany, co w żadne sposób nie utrudni korzystania z urządzenia

Ceny myjek :

Cena netto, wersja standard : 20 000 zł netto

Cena netto, wersja z pneumatycznym otwieraniem : 23 000 zł netto

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów,
oferujemy Państwu siedmiodniowy okres dzierżawy myjki w celu jej przetestowania.

Więcej informacji o dostawcy sprzętu

Firma RotorTech

Firma Rotortech to firma która specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu turbosprężarek to wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz dla maszyn budowlanych i silników przemysłowych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ciśnieniowe w obiegu zamkniętym oraz myjki ultradźwiękowe. Oprócz regeneracji turbosprężarek realizujemy usługi mycia w ultradźwiękach.Na bazie własnych potrzeb stworzyliśmy uniwersalną, łatwą w obsłudze, tanią i szybką w serwisowaniu myjkę kabinową M01, która wyróżnia się wśród dostępnych na rynku urządzeń o podobnym zastosowaniu.

W codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ultradzwiękowe oraz myjki ciśnieniowe - ze względu na bardzo wysokie wymagania naszej branży musieliśmy stworzyć myjkę kabinową która w 100% spełniała by nasze bardzo surowe wymagania i tak powstała Myjka Kabinowa M01

Zobacz jak działa myjka

 

Myjka warsztatowa ciśnieniowa idealnie sprawdzi się do precyzyjnego czyszczenia

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej stworzyliśmy nowoczesną myjkę warsztatową, która wpisze się w oczekiwania wymagających użytkowników. Nasza myjka warsztatowa ciśnieniowa idealnie sprawdzi się do bardzo precyzyjnego czyszczenia komponentów i części samochodowych oraz motocyklowych. Z powodzeniem myjka warsztatowa może być wykorzystywana także do maszyn rolniczych. Myjka warsztatowa naszej marki pozwoli Państwu czyścić pod ciśnieniem nawet bardzo zabrudzone elementy. Profesjonalna myjka warsztatowa świetnie radzi sobie z usuwaniem nagarów, olejów i smarów. Wszystkie myjki warsztatowe zostały wyposażone w funkcjonalny pistolet pneumatyczny, który zapewnia komfort i skuteczność mycia. Wiemy, że przestrzeń w firmie jest niezwykle istotna, dlatego myjka warsztatowa kabinowa naszej produkcji nie zajmuje dużo przestrzeni i sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego nasze myjki warsztatowe to wysokiej jakości urządzenia w bezkonkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że każda myjka jest żywotna i wyróżnia się bezawaryjnością. Służymy swoją pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Ponadto jeśli interesuje Państwa myjka ultradźwiękowa do warsztatu to również zapraszamy do kontaktu, gdyż jesteśmy dystrybutorem urządzeń renomowanego producenta TierraTech.