3 cechy, które czynią z naszej myjki ciśnieniowej produkt absolutnie wyjątkowy na polskim rynku

MYJKA KABINOWA CISNIENIOWA RPC

W Rotortech od zawsze wysoko ceniliśmy sobie połączenie wysokiej wydajności z przystępnymi kosztami eksploatacji. Zawsze staramy się dostarczać naszym Klientom takie wyposażenie, które wydatnie poprawi warunki trudnej pracy, a zarazem będzie stanowić dobrą inwestycję w przyszłość firmy. Myjka ciśnieniowa M01, zaprojektowana w całości przez naszych specjalistów, wyraźnie pokazuje kierunek, w którym chcemy się rozwijać. Prezentujemy 3 główne atrybuty tego niezwykłego urządzenia:

1. Wysoka moc pompy, generująca silny strumień płynów

Im większe ciśnienie wywiera mieszanka wody i środków czyszczących na powierzchnię mytych elementów, tym skuteczniejsze staje się usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Prosta z gruntu zależność, której znaczenia nie sposób przecenić. Produkowana przez Rotortech kabinowa myjka ciśnieniowa posiada pompę z silnikiem o mocy 1,5 kW. Dzięki temu z węża wypływa nawet 17 litrów na minutę, co daje 50 bar – tyle w zupełności wystarcza na zdecydowaną większość eksploatacyjnych zabrudzeń w motoryzacji, rolnictwie czy przemyśle ciężkim. O tym, że regularne czyszczenie podzespołów specjalistycznych maszyn zwiększa ich efektywność, chyba nie musimy nikogo specjalnie przekonywać?

2. Grzałka podgrzewa wodę do optymalnej temperatury

Z jednej strony ciepło zdecydowanie ułatwia pozbycie się zabrudzeń z serwisowanych części mechanicznych. Jednak z drugiej trzeba pamiętać o bezpieczeństwie pracownika obsługującego myjkę ciśnieniową. Wprawdzie w sprzęcie Rotortech zadbaliśmy o odpowiedniej jakości rękawice robocze z dodatkowo wzmocnionego lateksu, to nie zaniechaliśmy pozostałych środków ostrożności. Cały układ grzewczy skonstruowaliśmy w taki sposób, aby przez cały czas pracy urządzenia temperatura wody utrzymywała się na stałym poziomie. 50 °C to wartość, która perfekcyjnie wyważa wydajność oraz zasady BHP.

3. Pistolet odmuchowy pozwala szybko osuszyć umyte części

Odkładanie wyczyszczonych elementów na suszarkę i bierne czekanie, aż ostatnie resztki wilgoci same wyparują, wydaje się kompletnie nieracjonalne. Czasu nie kupi się za żadne pieniądze, a możliwość natychmiastowego wysuszenia podzespołów znacznie przyspiesza ponowny montaż – tym samym również realizację całego zadania. Dlatego nasza myjka ciśnieniowa posiada specjalny pistolet odmuchowy, który znacząco przyspiesza cały proces usuwania ostatnich kropel wody. Takie rozwiązanie przydaje zwłaszcza wtedy, kiedy w warsztacie jest dużo rzeczy do naprawienia, a terminy wykonania zbliżają się coraz bardziej.

Powyższe przykłady nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości, że w Rotortech bardzo dokładnie przemyśleliśmy wszystkie kwestie dot. konstrukcji naszej maszyny. Po więcej szczegółów zapraszamy do karty produktu na naszej stronie – zachęcamy również do kontaktu z przedstawicielami firmy w celu omówienia szczegółów oferty.