Cennik mycia ultradźwiękami

Obok sprzedaży myjek ultradźwiękowych hiszpańskich firm Tierratech i Brio Ultrasonics
świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami.
Pracujemy na modelu Tierratech MOT-150N. Zapraszamy do testów oraz do stałej współpracy.

CENNIK MYCIA ULTRADŹWIĘKAMI

CENNIK MYCIA ULTRADŹWIĘKAMI
mycie zaworu EGR80,00 zł
mycie głowicy 4-cylindrowej150,00 zł
mycie bloku silnika 4-cylindrowego150,00 zł
mycie kolektora ssącego150,00 zł
mycie gaźnika150,00 zł
mycie przepustnicy80,00 zł
mycie obudowy skrzyni biegów 1 część120,00 zł
mycie tłoka30,00 zł
mycie wałka drukarskiego60,00 zł
mycie rolki drukarskiej30,00 zł
mycie elementów rozprowadzających farbę60,00 zł

Podane ceny są cenami netto

Podane ceny są cenami orientacyjnymi.

Każdy element wyceniany jest indywidualnie po wstępnych oględzinach

ZAPRASZAMY od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST?

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonej części na określony czas w roztworze o składzie dostosowanym do typu zanieczyszczenia i poddaniu jej działaniu ultradźwięków.
Myjki firmy Tierratech pracują na optymalnych częstotliwościach 40kHz.
Proces kawitacji generowany przez ultradźwięki oddziaływuje intensywnie na zabrudzoną powierzchnię, co przy częstotliwości 40kHz nie powoduje uszkodzeń elementów miękkich, przynosząc jednocześnie doskonałe efekty.

Zjawisko kawitacji sprawia, że drgania przenikają przez materiał, usuwając brud z całej jego powierzchni.

Ultradźwięki wytwarzają fale dźwiękowe w postaci implodujących pęcherzyków, które uderzając, odrywają zanieczyszczenia z powierzchni mytych elementów.

Fale te wprowadzane są do cieczy za pomocą umieszczonych w zbiorniku przetworników.

Ultradzwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiórów, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz z wielu innych typów zabrudzenia.

Mycie ultradźwiękwami umożliwia dokładne i równomierne oczyszczenie i odtłuszczenie, również w trudno dostępnych miejscach bez konieczności rozbioru części na drobne elementy.
Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych form mycia.

Zobacz jak działają myjki ultradźwiękowe


 

 

 

 

 

 

wiele zastosowań
gdzie można wykorzystać myjki

Myjki ultradźwiękowe w przemyśle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.

Myjki ultradźwiękowe w medycynie

Doskonale czyści i dezynfekuje zarówno aparaty ruchome i części aparatów stałych, jak wykonane z metalu wiertła i narzędzia stomatologiczne…

Myjki ultradźwiękowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów…


WITAMY NA NASZEJ STRONIE
KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem na terenie Polski hiszpańskich firm TierraTech i Brio Ultrasonics oferujących wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe. Jesteśmy również  producentem myjki kabinowej ciśnieniowej RotorPowerClean RPC  przeznaczonej do mycia części w obiegu zamkniętym w temperaturze 50 st C i pod wysokim ciśnieniem.

Myjki przemysłowe zarówno ultradźwiękowe jak i kabinowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem w firmach zajmujących się naprawą i regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn oraz ich konserwacją, gdzie precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń wpływa na ostateczną jakość usługi.

Myjki ULTRADŹWIĘKOWE

Profesjonalne czyszczenie ultradźwiękami z użyciem myjki renomowanYCH producentÓW TierraTech I BRIO ULTRASONICS

W naszej firmie mogą Państwo skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia ultradźwiękami. Powierzone zlecenia realizujemy z użyciem nowoczesnej myjki MOT-150N hiszpańskiego producenta Tierratech. Czyszczenie ultradźwiękami wykonane przez naszą firmę to pewność skutecznie wyczyszczonych detali w krótkim czasie. Zapewniamy, że mycie ultradźwiękowe jest zdecydowanie bardziej skutecznie niż standardowe czyszczenie mechaniczne. Nasza oferta obejmuje oczyszczenie ultradźwiękami m. in.:

 • turbosprężarek
 • chłodnic
 • głowic
 • elementów silnika
 • skrzyń biegów
 • kolektorów
 • alternatorów
 • tworzyw sztucznych

Mycie ultradźwiękowe to niezwykle nowoczesna metoda wyróżniająca się małą inwazyjnością. Zlecając np. mycie wtryskiwaczy w myjce ultradźwiękowej mają Państwo pewność, że nie powoduje ono uszkodzeń. Skutecznie wykonane mycie ultradźwiękowe pozwala usunąć takie zanieczyszczenia:

 • oleje
 • smary
 • pasty
 • wióry i opiłki

Świadczymy usługi czyszczenia ultradźwiękami z najwyższym zaangażowaniem. Zapewniamy, że u nas korzystny cennik idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że ceny i sposób realizacji miło Państwa zaskoczą!

Dokładne czyszczenie ultradźwiękami zapewnia efekty, jakich inne technologie nie są w stanie uzyskać

Efektywność mycia mechanicznego w wielu sytuacjach okazuje się niewystarczająca. Nawet przy użyciu myjek ciśnieniowych trudno dotrzeć do wszystkich, trudno dostępnych zakamarków różnych podzespołów. Przemysłowe czyszczenie ultradźwiękami odpowiada na zapotrzebowanie najbardziej wymagających branż. Nie ma większego znaczenia, jak zbudowane są części przeznaczone do konserwacji czy jakiego rodzaju zanieczyszczenia trzeba usunąć. Dzięki przystosowanej technologii oraz substancjom chemicznym, mycie ultradźwiękowe zajmuje raczej niewiele czasu. Cały proces jest skuteczny, mało inwazyjny, a cena prezentuje się niezwykle korzystnie w stosunku do widocznych efektów. Myjka ultradźwiękowa wykorzystuje kawitację i szereg innych zjawisk, by pozbyć się niepożądanych substancji w całości. Taki serwis pozostawia regenerowaną powierzchnię w idealnym stanie: bez zabrudzeń, bez choćby mikrouszkodzeń. Czyszczenie ultradźwiękami to najlepszy dostępny wybór!

Mycie ultradźwiękowe jest nie tylko skuteczne, ale też opłacalne. Koszty usługi, w zestawieniu z jakością są marginalne

Można oczywiście wydać mniej, by doprowadzić zabrudzone części do zadowalającego stanu. Tylko po co ograniczać się do niezbędnego minimum, skoro czyszczenie ultradźwiękowe zapewnia o wiele więcej? Lepiej zadbać o części w taki sposób, by kolejne czynności konserwacyjne odłożyć w czasie jak najdalej. Za jakością usług, jakie oferujemy w firmie Rotortech, odpowiada najwyższej jakości myjka ultradźwiękowa. Cena czyszczenia w ten sposób nie należy może do najniższych, ale z pewnością warto ją zapłacić. Nasi dotychczasowi Klienci często przyznają, że po myciu ultradźwiękowym części wyglądają jak nowe! To zasługa samej technologii, ale także doskonałych urządzeń oraz odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Do czyszczenia za pomocą ultradźwięków korzystamy ze specjalistycznej chemii – innej, niż stosowana w myjkach ciśnieniowych. Dzięki temu nawet po najbardziej uciążliwych substancjach nie pozostanie choćby mikroskopijny ślad!

W przypadku takiego urządzenia, jak myjka ultradźwiękowa cena zakupu może okazać się zaporowa

Dla innych firm to nie finanse będą problemem, tylko wydzielenie przestrzeni w zakładzie albo konieczność modernizacji całej infrastruktury. Dlatego w firmie Rotortech oferujemy czyszczenie ultradźwiękami tym podmiotom, które z różnych względów nie są zainteresowane kupnem myjki. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z nowoczesnych urządzeń od renomowanych producentów w branży. Dzięki temu mycie ultradźwiękowe przebiega szybko i bez najmniejszych kłopotów. Tym samym cena usługi znajduje się na atrakcyjnym dla odbiorców poziomie, przy zachowaniu wyśrubowanej jakości. Takie urządzenie, jak myjka ultradźwiękowa wymaga też odpowiedniej konserwacji. Jeśli organizacja pracy na to nie pozwala lub z urządzenia korzystałoby się niezwykle rzadko, usługa czyszczenia ultradźwiękami jest dla Państwa wprost stworzona! Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Rotortech, by uzgodnić termin oględzin części do mycia oraz ostateczne ceny!