Dowiedz się, ile kosztuje czyszczenie ultradźwiękami

MYJKA ULTRADZWIEKOWA

 

Mycie, a zarazem regeneracja maszynowych części i komponentów urządzeń stanowi istotne zadanie w wielu zakładach oraz punktach usługowych. Od fabryk i warsztatów samochodowych, przez górnictwo, rolnictwo czy drukarnie, aż po gabinety lekarskie i pracownie jubilerskie. Wykorzystanie fal ultradźwiękowych w procesie czyszczenia to wyjątkowo skuteczne rozwiązanie, trudno o precyzyjniejszą i bardziej dokładną metodę. Niektórzy decydują się na zakupienie specjalnej myjki do swojej firmy, jednak w pewnych przypadkach taka inwestycja okazuje się w danym momencie niepotrzebna – bardziej opłacają się fachowe usługi. Tylko ile zapłacić, aby nie przepłacić?

Wycena mycia ultradźwiękami

Niewątpliwie wszystkich najbardziej interesują konkretne kwoty, niestety sprawa nigdy nie jest na tyle prosta, aby podać cenę od razu, jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej albo wymiany korespondencji e-mailowej. Typ poddawanych zabiegowi podzespołów, ich liczba i rozmiar, tworzywo z jakiego są wykonane, rodzaj i stopień zabrudzenia… to tylko kilka spośród wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas sporządzania kosztorysu. Dlatego nie ma innego wyjścia, jak indywidualne oględziny każdej części. Za maksymalnie wysoką jakością nieodmiennie idą adekwatne wydatki, a czyszczenie ultradźwiękami nie stanowi żadnego wyjątku od tej reguły. Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do potencjalnego klienta: to on musi skalkulować, czy niespotykana efektywność i niezawodność warte są danych pieniędzy.

Konieczność rozpatrywania każdego przypadku z osobna wcale nie oznacza, że podanie orientacyjnej ceny usługi kompletnie mija się z celem. Wręcz przeciwnie. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy wstępny cennik mycia ultradźwiękami, który powinien Państwu dać podstawowe pojęcie o szacunkowych kosztach całej procedury. I tak oczyszczenie najbardziej rozbudowanych elementów silnika (głowica, kolektor ssący) to ok. 150 złotych od sztuki. Z kolei doprowadzenie przepustnicy do stanu niemal fabrycznego wyniesie mniej więcej 80 zł. Natomiast wydatki na elementy maszyny drukarskiej – rolkę, wałek czy podzespoły odpowiedzialne za rozprowadzanie farby – zazwyczaj mieszczą się w przedziale 30-60 zł/szt. Wszystkie wymienione powyżej przykłady dotyczą cen netto.

Rzecz jasna zakres świadczonych przez nas usług, wykorzystujących sprawdzone urządzenia hiszpańskiej marki TierraTech, jest znacznie szerszy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z przedstawicielami Rotortech pod numerem +48 508 782 001 – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zadzwoń, umówimy się na wizytę, a następnie przedstawimy Ci rzetelnie przygotowaną, uczciwą i atrakcyjną wycenę czyszczenia ultradźwiękami.