Jaką myjkę przemysłową wybrać do warsztatu? Krótki poradni dla zainteresowanych

Wybór myjek przemysłowych na rynku stale się powiększa, często jednak nie do końca wiemy czego tak naprawdę potrzebujemy. Postanowiliśmy ułatwić Ci trochę ten wybór i w skrócie opisać dwie najpopularniejsze myjki dostępne w naszej ofercie. Mamy nadzieję, że po tej lekturze już nie pojawią się żadne wątpliwości który sprzęt powinieneś wybrać do swojego miejsca pracy.

Dokładne oczyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach

Myjka ultradźwiękowa to oszczędność czasu, energii, wody i środków myjących. W porównaniu do tradycyjnych metod jest to bardzo ekologiczna i ekonomiczna forma mycia. Szybko i skutecznie radzi sobie z oczyszczaniem powierzchni, a w dodatku nie wymaga pracy ludzkich rąk czy stałej obecności człowieka, dzięki czemu można zaoszczędzić dużo czasu. Czyszczenie ultradźwiękowe to technologia wykorzystująca fale niesłyszalne dla ludzkiego ucha, które generują proces umożliwiający jej dokładne i równomierne oczyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Czynność mycia odbywa się poprzez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddanie go działaniu ultradźwięków. Cały proces jest bezpieczny i niezwykle skuteczny.

Niewielka i niezastąpiona

Profesjonalna myjka ciśnieniowa kabinowa idealnie sprawdzi się do mycia części samochodowych, motocyklowych, maszyn rolniczych i narzędzi. Urządzenie jest niezastąpione w warsztatach zajmujących się naprawą i serwisem podzespołów i części. Idealnie sprawdza się do usuwania bardzo trudnych zanieczyszczeń, poza tym jest prosta w obsłudze. Myjka wykonana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jej żywotność i bezawaryjność. To jedyna myjka na rynku wyposażona w system syfonowy, dzięki czemu nie jest problematyczna i droga w serwisowaniu jak podobne urządzenia tego typu z filtrami. Myjka nie niewielka, a dzięki swojej niewielkiej budowie zmieści się w każdym, nawet najmniejszym warsztacie.

Trudny wybór? Chętnie pomożemy!

Myjki przemysłowe, zarówno kabinowe jak i ultradźwiękowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie w firmach, w których precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń ma wpływ na ostateczną jakość oferowanych usług. Oba urządzenia prezentują najwyższą jakoś czyszczenia i będą niezastąpioną pomocą w Twojej pracy. Jeśli jednak wciąż nie masz pewności które z nich będzie najlepsze w Twojej pracy to służymy pomocą. Napisz do nas, a chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu.