Chemia do myjek ciśnieniowych

Skuteczna chemia do myjek ciśnieniowych to gwarancja błyskawicznego usunięcia zanieczyszczeń

gwarancja usunięcia zanieczyszczeń
Skuteczna chemia

Myjka ciśnieniowa to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które jest nieocenione przy usuwaniu trudnych zabrudzeń. Ich zastosowanie doceniły szczególnie firmy działające w branży produkcyjnej oraz warsztaty zajmujące się serwisem, regeneracją, naprawą komponentów i akcesoriów motoryzacyjnych. Profesjonalna chemia do myjek ciśnieniowych dostępna w ofercie naszej firmy to sprawdzone i skuteczne środki, które z powodzeniem sprawdzą się do usuwania takich kłopotliwych zabrudzeń jak smary, oleje czy nagary. Wieloletnie obecność w branży pozwoliła nam nawiązać współprace z polskim producentem chemii. Dlatego z powodzeniem pomożemy Państwu dobrać skuteczną chemię do Państwa myjki ciśnieniowej. Gwarantujemy, że profesjonalne specyfiki z naszej oferty sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających firm!

Profesjonalna chemia do myjek ciśnieniowych od polskich producentów

Chemia do myjek ciśnieniowych koniecznie powinna być dobrana do rodzaju i specyfiki zabrudzeń. Wybierając chemię należy wziąć pod uwagę również materiał, z którego został wykonany element poddawany czyszczeniu. Dysponujemy szerokim wachlarzem specyfików o zróżnicowanym zastosowaniu. Do zabrudzeń powstających w branży motoryzacyjnej polecamy wysokiej jakości chemięRotorclean ALF do mycia, a także Rotorclean AK, który cechuje się właściwościami przeciw korozji. Oba specyfiki z powodzeniem sprawdzą się do myjek ciśnieniowych – kabinowych oraz do myjek ultradźwiękowych. W naszej ofercie znajdą Państwo chemię w dużych, wygodnych pojemnikach. Specjaliści z naszej firmy wyróżniają się wiedzą w zakresie specyfików do myjek ciśnieniowych, dlatego mogą Państwo skorzystać z ich doradztwa. Bez najmniejszego problemu dobiorą chemię, która spełni potrzeby Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem Rotortech.

myjki ultradźwiękowe
Jaką chemię wybrać ?

Właściwości środka myjącego zależą zawsze od rodzaju i specyfiki zabrudzeń oraz materiału z jakiego wykonany jest myty element.

Współpracując z polskimi producentemi chemii pomagamy w doborze właściwego środka myjącego.

Do zanieczyszczeń związanych z branżą motoryzacyjną zalecamy chemię Rotorclean ALF do mycia oraz Rotorclean AK która ma właściwości antykorozyjne.

Jesteśmy w stanie dopasować chemię do każdego rodzaju zanieczyszczenia elementów przeznaczonych do mycia zarówno w myjce ultradźwiękowej jak i kabinowej.


 

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTAWCY SPRZĘTU
FIRMA ROTORTECH

Firma Rotortech to firma która specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu turbosprężarek to wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz dla maszyn budowlanych i silników przemysłowych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ciśnieniowe w obiegu zamkniętym oraz myjki ultradźwiękowe. Oprócz regeneracji turbosprężarek realizujemy usługi mycia w ultradźwiękach.Na bazie własnych potrzeb stworzyliśmy uniwersalną, łatwą w obsłudze, tanią i szybką w serwisowaniu myjkę kabinową M01, która wyróżnia się wśród dostępnych na rynku urządzeń o podobnym zastosowaniu.

W codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ultradźwiękowe oraz myjki ciśnieniowe – ze względu na bardzo wysokie wymagania naszej branży musieliśmy stworzyć myjkę kabinową która w 100% spełniała by nasze bardzo surowe wymagania i tak powstała Myjka Kabinowa M01