Myjka ultradźwiękowa

Jesteśmy dystrybutorem oraz przedstawicielem na terenie Polski hiszpańskiej firmy TierraTech oferującej wysokiej jakości myjki ultradźwiękowe oraz producentem myjki kabinowej ciśnieniowej M01 przeznaczonej do mycia części w obiegu zamkniętym w temperaturze 50 st C i pod wysokim ciśnieniem.

POZNAJ NAS BLIŻEJ
DLACZEGO NASZA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA

Tierratech to obecna w ponad 30 krajach świata firma produkująca i sprzedająca najwyższej jakości myjki ultradźwiękowe dla różnych gałęzi przemysłu i medycyny.

Tierratech jest światowym liderem w produkcji myjek ultradźwiękowych.

Myjki firmy Tierratech to oszczędność wody i energii w porównaniu z tradycyjnymi formami mycia.

Myjka ultradźwiękowa TierraTech to urządzenia najcichsze na rynku. Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości generatora – nadajnika, potrafiącego przekształcić prawie 100% energii w energię ultradźwiękową, unikając przy tym uprzykrzającego pracę hałasu. Głośność pracy wynosi 70-78dB w zależności od wielkości urządzenia.

Oprócz modeli standardowych firma Tierratech jest w stanie zaproponować dowolny projekt myjki ultradźwiękowej dostosowany bezpośrednio pod potrzeby klienta.

Myjki przemysłowe zarówno ultradźwiękowe jak i kabinowe cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem w firmach zajmujących się naprawą i regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn oraz ich konserwacją, gdzie precyzyjne usunięcie zanieczyszczeń wpływa na ostateczną jakość usługi.

Z PRODUKTÓW FIRMY TIERRATECH I BRIO ULTRASONICS KORZYSTAJĄ:

airbus
airfrance
bosch
caterpillar
mercedes
saint-gobain

ZASTOSOWAŃ JEST WIELE
GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ MYJKI

Myjki ultradźwiękowe w przemyśle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe Brio

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Skontaktuj się z nami Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki. Zapraszamy do kontaktu MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST? Skontaktuj się z nami Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go...
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów
Czytaj więcej

TO WARTO WIEDZIEĆ
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

1

Świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami

Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać myjkę ultradźwiękową do
potrzeb klienta i przeprowadzić testy

2

Jesteśmy producentem myjki kabinowej warsztatowej

Myjka ultradźwiękowa posiada syfonowy system filtracji i specjalną pompę z
przeznaczeniem do mocno zabrudzonych cieczy

3

Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskich  firm TierraTech i Brio Ultrasonics

Tierratech i Brio to światowi leaderzy w produkcji myjek ultradźwiękowych

4

Zajmujemy się serwisem i doradztwem, również w doborze środka myjącego

Współpracujemy z polskim producentem chemii, przeprowadzamy testy na naszych środkach myjących

MYJKA ULTRADŹWIOWA – CO TO JEST?

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go działaniu ultradźwięków o określonym natężeniu. Czynność jest całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna.

Zapraszamy firmy z Katowic, Krakowa, Warszawy i całej polski na pokazy mycia w ultradźwiękach

Więcej informacji o
myjkach ultradźwiękowych

Gwarancja 12 miesięcy

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonej części na określony czas w roztworze o składzie dostosowanym do typu zanieczyszczenia i poddaniu jej działaniu ultradźwięków.
Myjki firmy Tierratech pracują na optymalnych częstotliwościach 40 kHz.

Proces kawitacji generowany przez ultradźwięki oddziaływuje intensywnie na zabrudzoną powierzchnię, co przy częstotliwości 40 kHz nie powoduje uszkodzeń elementów miękkich, przynosząc jednocześnie doskonałe efekty.
Zjawisko kawitacji sprawia, że drgania przenikają przez materiał, usuwając brud z całej jego powierzchni.
Ultradźwięki wytwarzają fale dźwiękowe w postaci implodujących pęcherzyków, które uderzając, odrywają zanieczyszczenia z powierzchni mytych elementów.
Fale te wprowadzane są do cieczy za pomocą umieszczonych w zbiorniku przetworników.
Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiórów, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz z wielu innych typów zabrudzenia.

Mycie ultradźwiękami umożliwia dokładne i równomierne oczyszczenie i odtłuszczenie, również w trudno dostępnych miejscach bez konieczności rozbioru części na drobne elementy.
Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych form mycia.

W codziennej pracy wykorzystujemy myjki ultradźwiękowe hiszpańskiej firmy Tierratech, której jednocześnie jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów, tłoków, kolektorów, alternatorów, skrzyń biegów, tworzyw sztucznych i wielu innych elementów.

Mycie ultradźwiękowe pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia nawet w najtrudniej dostępnych fragmentach, przynosząc doskonałe efekty w krótkim czasie.

Mycie ultradźwiękami cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem, zastępując powoli, stosowane w wielu branżach tradycyjne formy mycia, które wymagają udziału rąk ludzkich, nie spełniają norm ekologii i generują znacznie wyższe koszty.

Mycie ultradźwiękami to czysta, ekologiczna i ekonomiczna forma mycia.

Dzięki wyposażeniu w platformy nośne myjki firmy Tierratech nie wymagają stałej obecności człowieka, którego czas i umiejętności można wykorzystać w innych etapach pracy.

Zalety mycia ultradźwiękami:

  • najwyższa dokładność bez względu na wewnętrzną budowę części
  • oszczędność wody i środków myjących
  • bezobsługowa forma wykorzystania urządzenia
  • oszczędność czasu i energii
  • ekologiczny proces w obiegu zamkniętym

ZOBACZ
JAK DZIAŁA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA


Film prezentujący w pełni automatyczną myjkę ultradźwiękową przemysłową TT Multistage Automatic 300

Sprostamy twoim Wymaganiom

Wysokiej klasy myjki ultradźwiękowe od światowego lidera produkcji TierraTech sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających firm

Rotortech jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń marki TierraTech. Myjka ultradźwiękowa tego renomowanego hiszpańskiego producenta wyróżnia się wysoką skutecznością, gdyż została zaprojektowana do usuwania trudnych zanieczyszczeń. Urządzenia czyszczące ultradźwiękami TierraTech w zależności od wybranego modelu sprawdzają się z powodzeniem w przemyśle morskim, drukarniach, warsztatach samochodowych, w różnego typu produkcji. Jeśli interesują Państwa myjki ultradźwiękowe oszczędzające wodę, cichobieżne i szybkie to nasza oferta jest szyta na miarę tych potrzeb. Każda myjka ultradźwiękowa TierraTech to sprzęt, który gwarantuje płynność i komfort mycia. Zapewniamy, że czas postojów, poziom odpadów poprzez wieloletnie doświadczenie producenta został zminimalizowany. Wykonanie z wysokiej jakości komponentów sprawia, że ultradźwiękowa myjka jest urządzeniem bezawaryjnym i o długiej żywotności. W naszej ofercie korzystna cena idzie zawsze w parze z jakością! Modele standardowe – katalogowe o pojemności od 1 do 8000 litrów – oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Gwarantujemy, że nasi specjaliści dopasują model myjki do profilu działalności Państwa firmy. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom przedsiębiorców produkujemy również myjki ultradźwiękowe na wymiar. Ta grupa urządzeń skierowana jest do podmiotów wyróżniających się specjalnymi potrzebami w zakresie czyszczenia. W ramach tej usługi możemy dla Państwa wyprodukować specjalistyczne urządzenie umożliwiające dodatkowo płukanie i suszenie. Nasi specjaliści służą swoją pomocą przy wyborze rozwiązań wpisujących się w Państwa potrzeby. Zapewniamy, że działanie myjek ultradźwiękowych spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. TierraTech to pewność wysokiej klasy urządzeń w bezkonkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa sprawdzi się w wielu branżach. Wybierz odpowiedni model z asortymentu Rotortech

Myjki ultradźwiękowe z naszej oferty charakteryzują się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz zróżnicowaną specyfikacją. Posiadamy zarówno mniejsze maszyny, jak również urządzenia wielkogabarytowe, o pojemności wystarczającej do dokładnego czyszczenia naprawdę dużych obiektów. Myjka ultradźwiękowa do narzędzi stomatologicznych czy chirurgicznych z natury rzeczy ma zupełnie inne parametry, niż sprzęt stworzony specjalnie z myślą o podzespołach maszyny drukarskiej czy części z fabryki samochodów. Choć poszczególne egzemplarze diametralnie różnią się od siebie, łączą je fantastyczna jakość czyszczenia oraz relatywnie niskie koszty eksploatacji. Wszystkie myjki ultradźwiękowe, jakie proponujemy Klientom Rotortech, uporają się z każdym rodzajem zabrudzeń. Obojętnie, czy są to nagary po spalonym oleju, zeschnięty na kamień smar, gruba warstwa rdzy i szlamu, a może mikroskopijne cząsteczki organiczne. Specjalistyczna myjka ultradźwiękowa sprawi, że konserwowane elementy po krótkim czasie będą jak nowe! Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, przedstawimy niezwykle atrakcyjną propozycję zakupu lub wynajmu najnowocześniejszych urządzeń na rynku.

Myjki ultradźwiękowe Rotortech są ergonomiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego i niezwykle wydajne

Każde urządzenie, które ma więcej niż 75 litrów pojemności, posiada specjalnie skonstruowaną platformę nośną. Ten element w myjce ultradźwiękowej zdecydowanie ułatwia załadunek i wyładunek regenerowanych podzespołów. Części umieszczone wewnątrz roztworu również się poruszają, co zwiększa efektywność czyszczącego procesu kawitacji. Dzięki temu myjka ultradźwiękowa może pracować praktycznie przez cały czas, bez przedłużających się przerw. Maszyny oferowane przez Rotortech charakteryzują się nadzwyczajną skutecznością mycia przemysłowego, o wiele lepszą niż w przypadku innych, wciąż stosowanych metod. Wewnątrz myjek ultradźwiękowych znajdują się elementy grzewcze, rozgrzewające ciecz do optymalnej temperatury, a także generator ultradźwięków oraz jeden lub więcej emiterów. Pod ich wpływem powstają implodujące mikropęcherzyki, odrywające cząsteczki brudu od powierzchni poddawanych zabiegom części. Myjki ultradźwiękowe mają zróżnicowaną pojemność, nawet do kilku tysięcy litrów. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Rotortech, którzy wskażą najlepsze modele dla konkretnej branży. Proponowane przez nas myjki ultradźwiękowe konstruowane są przez renomowanego producenta urządzeń przemysłowych, hiszpańską firmę TierraTech.

Poszerzamy asortyment! Do katalogu Rotortech regularnie trafiają myjki ultradźwiękowe renomowanych producentów

Rynek zaawansowanych technologii przemysłowych ciągle idzie do przodu. My nie pozostajemy w tyle, pilnie śledząc wszelkie nowinki i zapowiedzi. Staramy się również przewidywać trendy, aby odbiorcom myjek ultradźwiękowych oferować zawsze to, co w danej chwili branża ma najlepszego. Dlatego aktywnie pozyskujemy nowych partnerów biznesowych, sprowadzając do polski kolejne generacje urządzeń. Na przykład myjka ultradźwiękowa marki Brio Ultrasonics słusznie budzi spore zainteresowanie wśród odbiorców. Choćby ze względu na moduły odpowiedzialne za segregację odpadów powstających podczas procesu czyszczenia. Tak samo otrzymujemy coraz więcej zapytań o myjki ultradźwiękowe TSR sprowadzane z Chin. W zależności od rozmaitych uwarunkowań zewnętrznych, sprzęt zza Wielkiego Muru trafi do Klienta po 7 do 60 dniach od daty złożenia zamówienia.

Każda myjka ultradźwiękowa posiada szczególne walory. Naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne!

Takie urządzenia, jak myjki ultradźwiękowe, wymagają odpowiedniego traktowania i wyposażenia. Szczególnie istotny jest dobór środków myjących, przygotowywanych specjalnie z myślą o usuwaniu zabrudzeń przy udziale procesu kawitacji. W firmie Rotortech stawiamy na uniwersalność: dowolna myjka ultradźwiękowa poradzi sobie nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Niezależnie od tego, jakie zanieczyszczenia są najbardziej charakterystyczne dla danej branży. Udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych wskazówek odnośnie eksploatacji urządzeń, by pracowały maksymalnie efektywnie oraz niezawodnie. Poszczególne myjki ultradźwiękowe różnią się od siebie nie tylko wymiarami i pojemnością, ale też mocą grzewczą, mocą ultradźwięków oraz maksymalnym ciężarem załadunku. Zachęcamy do konsultacji z naszym przedstawicielem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i pomoże dobrać najlepszy model z asortymentu.

Oczekujesz topowej jakości w rozsądnej cenie? Myjka ultradźwiękowa od Rotortech spełni Twoje wszystkie oczekiwania!

Perfekcyjne efekty mycia? Dzięki ultradźwiękom na czyszczonej powierzchni nie ostatnie się nawet cząstka brudu. Nawet w drobnych, trudno dostępnych zakamarkach mytych obiektów. Czas pracy? Myjka ultradźwiękowa zakończy pełny cykl kilka razy szybciej, niż tradycyjne urządzenie, korzystające z zupełnie innych technologii. Dodając do tego relatywnie małe zapotrzebowanie na energię oraz niskie koszty zakupu środków czyszczących, otrzymujemy doskonałe wyposażenie. Najlepsze w swojej klasie. Myjki ultradźwiękowe TierraTech, Brio Ultrasonics czy TSR gwarantują niezrównaną jakość. Podobnie jak pozostałe produkty z naszego asortymentu! Wystarczy pobrać i przejrzeć aktualny katalog z myjkami ultradźwiękowymi, by zobaczyć co jest teraz na TOPie. Dysponujemy również częściami zamiennymi, niezbędnymi przy pracach serwisowych. Zadbana myjka ultradźwiękowa będzie pracować wielokrotnie dłużej, niż wynosi okres gwarancji producenta!

Aktualności