Myjki BRIO ULTRASONICS

Myjki firmy Brio Ultrasonics to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących wysokiej klasy urządzenia wykorzystywanego na skalę przemysłową.
Myjki firmy Brio to oszczędność czasu, wody i energii.

MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA PRZEMYSŁOWA  JEST ROZWIĄZANIEM PROBLEMU TRUDNYCH ZANIECZYSZCZEŃ W PROCESIE PRODUKCJI

W ofercie Rotortech znajdziecie Państwo myjki ultradźwiękowe przemysłowe cenionych hiszpańskich  producentów Brio Ultrasonics i TierraTech. Jako wyłączny dystrybutor tych marek w Polsce możemy Państwu zaproponować urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dysponujemy bogatą ofertą, która pozwala nam dobrać sprzęt pod względem wielkości zbiornika, parametrów procesu, technologii oraz rodzaju środka myjącego. Posiadamy bogaty asortyment, czas oczekiwania na realizacje zamówienia wynosi od 7 do 40 dni. Każda myjka przemysłowa znajdująca się w naszej ofercie gwarantuje:

  • perfekcyjne efekty mycia, nawet trudnych zanieczyszczeń
  • energooszczędność
  • wysoką wydajność produkcji
  • prostą i intuicyjną obsługę
  • przyjazną środowisku technologię (segregującą odpady)
  • zdecydowane skrócenie czasu pracy

Korzystna cena sprzętu  idzie w parze z wysokiej jakości wykonaniem. Mycie przemysłowe z użyciem sprawdzonych urządzeń hiszpańskich  producentów to gwarancja komfortu pracy.

Oferujemy również myjki ultradźwiękowe sprawdzonego chińskiego producenta.

WYSOKIEJ JAKOŚCI MYJKA PRZEMYSŁOWA SPEŁNI OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH FIRM

Myjka przemysłowa stała się nieocenionym wsparciem w procesie oczyszczania w przemyśle. Jej skuteczność leży w zasadach działania ultradźwięków opartych na zjawisku kawitacji. Każda myjka ultradźwiękowa przemysłowa została wyposażona w generator ultradźwiękowy, który wytwarza, a następnie z użyciem przetwornika, sygnały elektryczne o konkretnej częstotliwości przenosi do cieczy.  W procesie tym powstają niewielkie kawerny często przyrównywane do pęcherzyków, które następnie zapadają się powodując fale uderzeniowe. Dzięki temu nawet bardzo problematyczne zabrudzenia zostają z powodzeniem usunięte. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo myjki ultradźwiękowe przemysłowe w modelach standardowych o pojemności od 30 do 8000 litrów. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest mycie, czyszczenie i odtłuszczanie różnego rodzaju komponentów i akcesoriów. Warto podkreślić, że urządzenia o pojemności od 75 l zostały wyposażone w funkcjonalną platformę nośną, by ułatwić załadunek i wyładunek czyszczonych części oraz przyspieszyć proces mycia bez udziału człowieka. By sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów oferujemy modele niestandardowe projektowane w oparciu o oczekiwania i potrzeby danej firmy. Niestandardowa myjka ultradźwiękowa przemysłowa może zostać rozszerzona o dodatkowe urządzenie umożliwiające płukanie i suszenie. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że wspólnie dobierzemy urządzenie idealnie wpisujące się w profil działalności Państwa firmy!

POZNAJ
NASZE PRODUKTY – MYJKI ULTRADŹWIĘKOWE

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami

Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki.

Z PRODUKTÓW FIRMY TIERRATECH I BRIO ULTRASONICS KORZYSTAJĄ:

airbus
airfrance
bosch
caterpillar
mercedes
saint-gobain

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST?

Skontaktuj się z nami

Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go działaniu ultradźwięków o określonym natężeniu. Czynność jest całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna.

MOT-30 MYJKA ULTRADZWIEKOWA

Myjki z serii Motor Clean to urządzenia o pojemności od 30 do 8000 litrów

myjka ultradzwiekowa specjalna

Myjki specjalne- produkowane dokładnie pod potrzeby Klienta. Myki kilkukomorowe z możliwością płukania i suszenia w wersji manualnej bądź automatycznej

Jesteśmy producentem myjki ciśnieniowej – małe wymiary – duża skuteczność

ZASTOSOWAŃ JEST WIELE
GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ MYJKI

Myjki ultradźwiękowe w przemyśle

Ultradźwięki doskonale usuwają zanieczyszczenia z oleju, smarów, past, wiór, opiłków, pyłu i smoły węglowej oraz wielu innych zanieczyszczeń.
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe Brio

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Skontaktuj się z nami Pomożemy wybrać najlepszą myjkę do Państwa zapotrzebowania, zaprezentujemy jak działa oraz przedstawimy główne zalety posiadania własnej myjki. Zapraszamy do kontaktu MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI – CO TO JEST? Skontaktuj się z nami Mycie ultradźwiękowe odbywa się przez zanurzenie zabrudzonego elementu na określony czas w specjalnie dobranej cieczy i poddaniu go...
Czytaj więcej

Myjki ultradźwiękowe w warsztacie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ultradźwiękowe mycie elementów silnika, głowic, turbosprężarek, chłodnic, zaworów
Czytaj więcej

TO WARTO WIEDZIEĆ
DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

1

Świadczymy usługi w zakresie mycia ultradźwiękami

Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dobrać myjkę ultradźwiękową do
potrzeb klienta i przeprowadzić testy

2

Jesteśmy producentem myjki kabinowej warsztatowej

Myjka ultradźwiękowa posiada syfonowy system filtracji i specjalną pompę z
przeznaczeniem do mocno zabrudzonych cieczy

3

Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskich  firm TierraTech i Brio Ultrasonics

Tierratech i Brio to światowi leaderzy w produkcji myjek ultradźwiękowych

4

Zajmujemy się serwisem i doradztwem, również w doborze środka myjącego

Współpracujemy z polskim producentem chemii, przeprowadzamy testy na naszych środkach myjących

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI

Myjka ultradźwiękowa to najwyższa jakość czyszczenia, bez względu na wewnętrzną budowę części i dostęp, ograniczenie kosztów energii, skrócenia czasu pracy (proces mycia przebiega bez udziału człowieka), oszczędność wody i środków myjących.

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTAWCY SPRZĘTU
FIRMA TIERRATECH

Producent myjek ultradźwiękowych, jest obecna w ponad 30 krajach świata, bezpośrednio w Hiszpanii, Niemczech, USA i Meksyku oraz, za pośrednictwem sieci dystrybutorów, na całym świecie.

TierraTech, wykorzystując doświadczenie wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej i handlowej, oferuje nowoczesne i funkcjonalne myjki ultradźwiękowe, tworzone dla różnych branży przemysłu.

TierraTech jest leaderem w produkcji myjek ultradźwiękowych o szerokim zastosowaniu, stale poszukując najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań w rozwijającej się dziedzinie technologii ultradźwiękowej.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pracownicy firmy TierraTech projektują urządzenia, będące w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie ze strony Klienta poszukującego nawet najbardziej zaawansowanej formy oczyszczania.

Aktualności