MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA dla DRUKARNI

MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA dla DRUKARNI

Myjki firmy Tierratech znajdują zastosowanie w drukarniach i zakładach poligraficznych.

Najczęstsze zastosowanie myjek ultradźwiękowych w branży poligraficznej:

– mycie matryc

– mycie wałków drukarskich

– mycie wałków transportowych

– macie rakli drukarskich

– mycie matryc maszyn wycinających

– mycie pojemników po farbach drukarskich

Do mycia nie używa się rozpuszczalników, detergentem jest specjalnie opracowany środek myjący, rozpuszczalny w wodzie.

Myjki firmy Tierratech to uniwersalne urządzenia stosowane w wielu branżach. Ich możliwości w połączeniu ze specjalnie dobraną chemią przewyższają jakością efekt uzyskiwany ze specjalistycznych urządzeń, które często są droższe i wymagają skomplikowanych procesów serwisowania.

Nasze myjki to skuteczny system mycia, który pomaga zmniejszyć czas postojów, poziom odpadów oraz inwestycji w farby i inne materiały.

W efekcie uzyskujemy wysoką jakość druku, konkurencyjne ceny i krótkie czasy realizacji zleceń.

Nasz system myjący jest odpowiedzią na rosnące potrzeby związane z myciem – ręczny sposób mycia zostaje zastąpiony zautomatyzowanym, czas mycia części ulega skróceniu, wzrasta oszczędność i ułatwienia związane z obsługą i serwisowaniem.

Od 2016r obowiązujący zakaz stosowania trójchloroetylenu zachęca do bliższego przyjrzenia się alternatywnym środkom myjącym, w tym mediom wodnym, które, odpowiednio dobrane, w połączeniu z ultradźwiękami przynoszą najwyższej jakości efekty.

Zastosowanie urządzenia do mycia części wydłuża ich żywotność oraz skutecznie zapobiega uszkodzeniom powstającym bardzo często podczas mycia ręcznego

Testy mycia przeprowadzane są nieodpłatnie, z wykorzystaniem zanieczyszczonych elementów pochodzących z procesów produkcji zainteresowanych Klientów

Zapraszamy do testów.