Myjka warsztatowa RPC Standard przedstawia sobą zupełnie nowa jakość. Prezentujemy część zalet naszego produktu!

Każdy fachowiec potrzebuje profesjonalnego wyposażenia, aby móc skutecznie wykonywać swoją pracę. W szczególności dotyczy to tych zawodów, które mają styczność z wymagającymi technologiami oraz skomplikowanymi maszynami. Warsztaty i punkty serwisowe w motoryzacji czy rozmaitych gałęziach przemysłu wykonują wiele czynności, w tym usuwanie zanieczyszczeń nagromadzonych podczas eksploatacji. Produkt Rotortech, myjka warsztatowa RotorPoweClean RPC Standard, wprowadza w tym zakresie szereg niezwykle przydatnych rozwiązań.

Choć to maszyna stacjonarna, można ją łatwo i szybko przenieść z miejsca na miejsce

Jednym z bardziej kłopotliwych dla mechaników zagadnień jest wykorzystanie do maksimum dostępnej przestrzeni – zazwyczaj mocno ograniczonej. W warsztacie trzeba niezwykle uważnie gospodarować powierzchnią użytkową. Z jednej strony trzeba pomieścić wszystkie niezbędne narzędzia, środki chemiczne czy części zamienne, a jednocześnie z drugiej zapewnić sobie oraz pozostałym pracownikom komfortową pracę. Nasza myjka warsztatowa Rotortech RPC Standard w zakresie ergonomii wyróżnia paroma użytecznymi cechami konstrukcyjnymi.

Po pierwsze: mechanizm otwierania pokrywy – zarówno w wariancie pneumatycznym, jak też manualnym – pozwala na swobodne ustawienie urządzenia tuż przy ścianie. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku modeli, w naszym sprzęcie nie ma konieczności pozostawiania miejsca z tyłu dla otwartej części obudowy. Po drugie: cała maszyna składa się tak naprawdę z trzech modułów, które łatwo rozłożyć, a następnie połączyć z powrotem. Dzięki temu jakakolwiek reorganizacja stanowisk roboczych może przebiegać nadzwyczaj szybko i sprawnie, bez powodowania jakichkolwiek opóźnień w harmonogramie pracy.

Nierdzewna stal gwarantuje najwyższą jakość wykonania poszczególnych elementów

Do naszych produktów zawsze używamy najlepszych dostępnych komponentów – takich, które cechują się odpowiednimi parametrami, a zarazem nie zawyżają kosztów. W przypadku korpusu osłaniającego co bardziej wrażliwe podzespoły zdecydowaliśmy się na pierwszogatunkową stal nierdzewną. Ten materiał zapewnia myjce warsztatowej Rotortech maksymalny poziom ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób zadbaliśmy o to, aby nasze urządzenie wykazywało się jak najdłuższą żywotnością i bezawaryjnością.

Powyższe przykłady stanowią oczywiście tylko niewielką część spośród szerokiego wachlarza walorów naszego sprzętu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z przedstawicielami Rotortech – jesteśmy pewni, że będąca chlubą firmy myjka warsztatowa będzie dobrze służyć przez długie lata!