Myjka warsztatowa

Myjka warsztatowa z obiegiem zamkniętym M01 to proste i łatwe w obsłudze urządzenie, które ułatwi pracę w każdym warsztacie i firmie zajmującej się naprawą, regeneracją podzespołów, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn. Urządzenie posiada szeroki zakres zastosowań. Służy do usuwania zanieczyszczeń (smary, oleje, nagary i pozostałości po obróbce).
Myjka w całości wykonana ze stali nierdzewnej.

JESTEŚMY PRODUCENTAMI MYJKI DO WARSZTATU
Rotor Power Clean

Jako jedyna na rynku wyposażona w system syfonowy zamiast filtrów generujących koszty i komplikujących proces serwisowania.
Myjka posiada funkcję podgrzewania, dzięki czemu zabrudzone części myte są w temperaturze 50ºC, co znacznie zwiększa efektywność działania.

Mycie pod ciśnieniem 50 bar w 50 st C

Zalety myjki warsztatowej z obiegiem zamkniętym Rotor power clean:

 • całość ( łącznie ze skrzynką elektryczną) wykonana ze stali nierdzewnej
 • ciśnienie 50 bar
 • temperatura 50º C
 • wysoka wydajność pompy 49 l/min
 • mycie uruchamiane wyłącznikiem nożnym
 • pistolet odmuchowy do osuszania umytych elementów.
 • rękawice ze wzmocnionego lateksu
 • pompa odporna na zabrudzenia
 • wysuwany zbiornik ułatwiający jego oczyszczanie
 • system otwierania pokrywy umożliwia ustawienie urządzenia bezpośrednio pod ścianą (oszczędność miejsca)
 • dostępna również w wersji z pneumatycznym otwieraniem
 • możliwość adaptacji urządzenia i dostosowania wymiarów przestrzeni roboczej pod potrzeby Klienta.
Dane techniczne myjki warsztatowejModel RotorPowerClean – Myjka warsztatowa
szerokość całkowita810 mm
wysokość w poz zamkniętej2006 mm
wysokość w poz otwartej1555 mm
głębokość740 mm
szerokość robocza800 mm
wysokość robocza700 mm
głębokość robocza560 mm
masa netto150 kg
ciśnienie50 bar/140 bar
moc grzałki2 kW
pojemność płynu roboczego90 l
moc silnika1,5 kW
prędkość obrotowa1400 obr/min
napięcie zasilania1~230 V
prąd znamionowy12 A
częstotliwość50 Hz
klasa izolacjiIP44
pistolet odmuchowytak
oświetlenieled
wyłącznikpedał nożny

Maszyna łatwa w transporcie ze względu na możliwość rozmontowania na 3 części i ponownego złożenia w krótkim czasie.

Istnieje możliwość tygodniowej dzierżawy myjki celem przetestowania pod własne potrzeby i przekonania się jak bardzo ułatwia pracę i skraca jej czas. Zapytaj o szczegóły pod numerem telefonu : +48 508782001 lub +48509536944

Gwarancja 12 miesięcy

Nasza myjka warsztatowa dzięki swoim wymiarom i budowie pozwala zaoszczędzić przestrzeń w warsztacie. Otwierana do góry klapa sprawia, że myjka może stać nawet 5 cm od ściany, co w żadne sposób nie utrudni korzystania z urządzenia

CENY MYJEK WARSZTATOWYCH:

Cena netto, wersja standard RPC 800 : 21 000 zł netto

Cena netto, wersja z pneumatycznym otwieraniem RPC 800P : 24 000 zł netto

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów,
oferujemy Państwu siedmiodniowy okres dzierżawy myjki w celu jej przetestowania.

WIĘCEJ INFORMACJI O DOSTAWCY SPRZĘTU
FIRMA ROTORTECH

Firma Rotortech to firma która specjalizuje się w diagnostyce, regeneracji i montażu turbosprężarek to wszystkich modeli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych oraz dla maszyn budowlanych i silników przemysłowych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ciśnieniowe w obiegu zamkniętym oraz myjki ultradźwiękowe. Oprócz regeneracji turbosprężarek realizujemy usługi mycia w ultradźwiękach.Na bazie własnych potrzeb stworzyliśmy uniwersalną, łatwą w obsłudze, tanią i szybką w serwisowaniu myjkę kabinową M01, która wyróżnia się wśród dostępnych na rynku urządzeń o podobnym zastosowaniu.

W codziennej pracy wykorzystujemy piaskarki, myjki ultradźwiękowe oraz myjki ciśnieniowe – ze względu na bardzo wysokie wymagania naszej branży musieliśmy stworzyć myjkę kabinową która w 100% spełniała by nasze bardzo surowe wymagania i tak powstała Myjka Kabinowa M01

ZOBACZ JAK DZIAŁA MYJKA WARSZTATOWA

MYJKA WARSZTATOWA CIŚNIENIOWA IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ DO PRECYZYJNEGO CZYSZCZENIA

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej stworzyliśmy nowoczesną myjkę warsztatową, która wpisze się w oczekiwania wymagających użytkowników. Nasza myjka warsztatowa ciśnieniowa idealnie sprawdzi się do bardzo precyzyjnego czyszczenia komponentów i części samochodowych oraz motocyklowych. Z powodzeniem myjka warsztatowa może być wykorzystywana także do maszyn rolniczych. Myjka warsztatowa naszej marki pozwoli Państwu czyścić pod ciśnieniem nawet bardzo zabrudzone elementy. Profesjonalna myjka warsztatowa świetnie radzi sobie z usuwaniem nagarów, olejów i smarów. Wszystkie myjki warsztatowe zostały wyposażone w funkcjonalny pistolet pneumatyczny, który zapewnia komfort i skuteczność mycia. Wiemy, że przestrzeń w firmie jest niezwykle istotna, dlatego myjka warsztatowa kabinowa naszej produkcji nie zajmuje dużo przestrzeni i sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego nasze myjki warsztatowe to wysokiej jakości urządzenia w bezkonkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że każda myjka jest żywotna i wyróżnia się bezawaryjnością. Służymy swoją pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Ponadto jeśli interesuje Państwa myjka ultradźwiękowa do warsztatu to również zapraszamy do kontaktu, gdyż jesteśmy dystrybutorem urządzeń renomowanego producenta TierraTech.

Prostota najlepiej sprawdza się w działaniu. Dobra myjka warsztatowa jest naprawdę łatwa w obsłudze

Z takim sprzętem codzienna praca staje się znacznie mniej męcząca i uciążliwa. Dlatego konstruując myjki warsztatowe dokładaliśmy wszelkich starań, aby dla użytkownika wszystko było jasne od samego początku. Sądząc po spływających opiniach Klientów Rotortech na temat urządzeń tej klasy, udało się zrealizować zakładane cele. Kabinowa myjka warsztatowa, choć zbudowana jest z wielu złożonych mechanizmów, już na pierwszy rzut oka budzi zaufanie solidnością wykonania. Funkcje wszelkich przycisków i modułów zostały dokładnie opisane. Od razu wiadomo, za co odpowiadają poszczególne elementy. Dzięki temu myjki warsztatowe naszej firmy są w pełni efektywne już od pierwszego użycia. Nie trzeba tracić zbyt wiele czasu na wstępne przeszkolenia, by móc wykorzystać komplet możliwości sprzętu. Taka myjka warsztatowa przyda się w wielu różnych, czasami zaskakujących sytuacjach. Ale dzięki niej nawet nagłe, pilne prace zostaną wykonane w trybie iście ekspresowym!

Myjki warsztatowe Rotortech zbudowane są z komponentów najwyższej jakości. Niezawodność sprzętu to priorytet

Wszelkie podzespoły w myjkach warsztatowych, z jakich korzystamy, pochodzą z zaufanych źródeł. Część od zewnętrznych dostawców, część jesteśmy w stanie wytworzyć we własnym zakresie. Dla Państwa z pewnością największe znaczenie ma efekt końcowy – a ten jest więcej niż znakomity! Nasza myjka warsztatowa upora się nawet z najbardziej zabrudzonymi częściami, o skomplikowanej budowie. Moc silnika, ciśnienie wody, moc grzałki, budowa pistoletu odmuchowego oraz pozostałe parametry sprawiają, że czyszczenie staje się szybkie, proste i przyjemne. W myjce warsztatowej Rotortech zastosowaliśmy też system syfonowy, ułatwiający pozbycie się odpadów oraz serwisowanie urządzenia. To wciąż rozwiązanie rzadko spotykane w tego rodzaju wyposażeniu serwisów samochodowych. Gwarantujemy, że myjka warsztatowa naszej konstrukcji spełni swoje zadania. Codzienna praca zyska na efektywności, a „brudna robota” zmieni się w zwyczajną rutynę.

Chcą Państwo wypróbować urządzenie przed zakupem? Myjka warsztatowa zostanie udostępniona na 7-dniowy test

Jesteśmy bardzo pewni jakości sprzętu, jaki proponujemy. O ile w przypadku myjek ultradźwiękowych dostarczamy produkty zewnętrznych wytwórców, tak już myjki warsztatowe kabinowe skonstruowaliśmy we własnym zakresie, praktycznie od samych podstaw. Podstawą oferty Rotortech w tej kategorii są 2 modele, różniące się przede wszystkim sposobem sposobem otwierania. Do wyboru dajemy wariant manualny oraz myjkę warsztatową z pokrywą pneumatyczną. Istnieje możliwość tygodniowej dzierżawy każdego z tych urządzeń, by własnoręcznie sprawdzić wszelkie zalety i różnice w użytkowaniu. W obu przypadkach decyzja o zakupie będzie znakomitą inwestycją, dzięki której poprawią Państwo funkcjonowanie i wydajność w firmie. Co równie istotne, nowoczesna myjka warsztatowa wcale nie musi być bardzo droga. Standardowo ceny wynoszą 21-24 tysiące netto. Czy jest możliwość negocjacji, uzyskania upustów? Prosimy o kontakt z Rotortech w dogodnym dla Państwa czasie i formie.