Nasze myjki ultradźwiękowe mają szerokie zastosowanie. Sprawdź, gdzie używa się urządzeń Rotortech!

Wysoka wydajność z zachowaniem relatywnie niskich kosztów eksploatacji stanowi jeden ze znaków rozpoznawczych naszej firmy. Nic zatem dziwnego, że spotykamy się z rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli najróżniejszych branż. Jedno z najczęściej zadawanych przez potencjalnych partnerów Rotortech pytań dotyczy tego, kto i na jakich warunkach wykorzystuje już oferowane przez nas specjalistyczne wyposażenie. Oczywiście nie mamy najmniejszego zamiaru zdradzać informacji objętych tajemnicą handlową, ale co nieco możemy Państwu przybliżyć.

3 dziedziny, w których myjka ultradźwiękowa wykazuje zdecydowanie największą przydatność

Specyfika dostępnych dzięki Rotortech urządzeń czyni z nich niezwykle uniwersalne rozwiązanie. Wszędzie tam, gdzie do prawidłowego funkcjonowania fabryki, przedsiębiorstwa czy punktu usługowego konieczne jest zachowanie czystości na bardzo wysokim poziomie, tam nasze produkty będą godnym uwagi rozwiązaniem. Oczywiście myjka ultradźwiękowa służy przede wszystkim do sterylizacji narzędzi oraz usuwania brudu z części mechanicznych. Naturalnie konkretne modele mają wysoce sprecyzowane przeznaczenie, choćby ze względu na pojemność czy pozostałe, kluczowe parametry. Gdybyśmy mieli wskazać trzy rzeczy, w których wykorzystanie ultradźwięków do mycia i dezynfekcji ma najwięcej praktycznych zalet, wskazalibyśmy na:

  • warsztaty samochodowe (albo ogólnie motoryzację)

  • części mechaniczne w maszynach przemysłowych (od rolnictwa po górnictwo)

  • profesjonalną aparaturę medyczną (z akcesoriami dentystycznymi na czele)

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom

Skąd taki wybór? Ze względu na wnioski które płyną z bogatych doświadczeń: zebranych zarówno przez nas, jak też kolegów z hiszpańskiego TierraTech – Rotortech to jedyny dystrybutor myjek ultradźwiękowych tej renomowanej marki w Polsce. Stosowana przez nas technologia właśnie w wyżej wymienionych obszarach budzi największe zainteresowanie, co widzimy choćby po spływających do firmy zapytaniach.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów jakiś czas temu poszerzyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o realizację zamówień indywidualnych. W Rotortech można zarówno zakupić gotowe modele z katalogu, zgodnie z zaprezentowaną tam specyfikacją, jak również zgłosić zapotrzebowanie na produkt o innych parametrach. Myjka ultradźwiękowa na wymiar niewątpliwie przyda się każdej firmie, która ma ściśle określone warunki do prowadzenia działalności i musi dostosowywać do nich całe wyposażenie. Po wszelkie szczegóły naszej oferty w tym zakresie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z przedstawicielami Rotortech!