Nie musisz kupować kota w worku. Myjkę przemysłową Rotortech możesz wcześniej dokładnie przetestować

MYJKA KABINOWA CISNIENIOWA RPC

Zaopatrując się w zaawansowany sprzęt, który ma wzbogacić wyposażenie warsztatu lub profesjonalnego punktu serwisu maszyn, należy dokonywać dobrze przemyślanych wyborów. Na rynku znajduje się wiele różnorodnych urządzeń, a proste zestawienie parametrów technicznych zdecydowanie nie wystarczy do rzetelnego porównania oferowanego sprzętu. Żeby ułatwić podjęcie decyzji, firma Rotortech oferuje swoim przyszłym Klientom i Partnerom okres próbny na uczciwych warunkach.

Nasza myjka przemysłowa składa się z 3 podstawowych modułów. Łatwo ją przenieść w inne miejsce

Projektując nasze urządzenia zawsze staramy się myśleć przyszłościowo, mając na względzie przede wszystkim korzyści oraz komfort końcowego odbiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wdrażać szereg innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w bardzo odmiennych okolicznościach. Na przykład myjka przemysłowa marki Rotortech wyróżnia się nadzwyczaj praktyczną konstrukcją. Maszyna składa się z 3 głównych części, które można błyskawicznie złożyć z powrotem. W efekcie transport sprzętu nie sprawia żadnych trudności. Mowa tutaj nie tylko o dostarczeniu myjki przemysłowej do Klienta – po zakupie lub do testów – ale również o reorganizacji pracy w warsztacie. Czasami inne ustawienie narzędzi pracy pozwala zyskać sporo cennej przestrzeni. W tym miejscu warto jeszcze przypomnieć, że nasze myjki przemysłowe charakteryzują się względnie niewielkimi wymiarami oraz podnoszoną pionowo klapą. Tym samym wyposażenie zajmuje mało miejsca, można je ustawić tuż przy ścianie.

Proponujemy tygodniową dzierżawę. W tym czasie przekonasz się, jak bardzo przydaje się sprzęt Rotortech!

7 dni codziennej pracy w zupełności wystarczy, aby dokładnie sprawdzić wszystkie możliwości oferowanych przez nas akcesoriów przemysłowych. Zmiany na plus podczas wykonywania rutynowych obowiązków z pewnością staną się odczuwalne niemal od razu. Dlatego też, za naprawdę niską opłatę, chętnie oddamy zainteresowanym przedsiębiorstwom naszą kabinową myjkę przemysłową do swobodnego użytkowania – na okres tygodnia. Sprzęt Rotortech prezentuje najwyższą jakość i wyznacza standardy w tej specyficznej branży, dlatego nie mamy żadnych obaw przed udostępnianiem naszych produktów do takich testów. W końcu trudno o lepszą reklamę niż pokazanie szerokiego spektrum zalet urządzenia na żywo, bezpośrednio w warunkach przyszłej eksploatacji. Zapewniamy, że znacząca część potencjalnych Klientów zwraca się do przedstawicieli firmy Rotortech z prośbą o przesłanie oferty sprzedażowej: i to niemal od razu po zakończeniu dzierżawy. Zachęcamy do kierowania zapytań!