Sama woda nie wystarczy do usunięcia wszystkich zanieczyszczeń. Sprawdź chemię do myjek ciśnieniowych marki Rotortech!

Silny strumień H₂O świetnie sprawdza się przeciwko kurzowi czy pyłowi. Jednak w zastosowaniach przemysłowych, gdzie zabrudzenia po smarach, olejach i wielu innych substancjach mają zupełnie inny charakter, czysta woda przestaje wystarczać. Trzeba nieco zmodyfikować jej właściwości, do czego służą opracowane specjalnie w tym celu związki chemiczne. Firma Rotortech blisko współpracuje z czołowym polskim producentem tego rodzaju odczynników. Zapewniamy maksymalną efektywność, z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego.

Bez specjalistycznego środka myjka ciśnieniowa traci na efektywności. Seria Rotorclean ma najlepszą formułę

Najprostszy możliwy przykład: po zredukowaniu bądź całkowitym zlikwidowaniu napięcia powierzchniowego cząsteczek cieczy, woda z łatwością wnika pomiędzy powierzchnię czyszczonego elementu a warstwę brudu. Wtedy do całkowitego usunięcia uciążliwych zanieczyszczeń wystarczy użycie mniejszej siły. Oferowane przez naszą firmę dodatki Rotorclean skutecznie odtłuszczają części mechaniczne i likwidują wszelkie pozostałości po smarze, oleju czy nagarach. Dzięki dedykowanej chemii myjka ciśnieniowa może w pełni uwolnić swój potencjał. Koniecznie trzeba nadmienić, iż maszyny marki Rotortech posiadają obieg zamknięty, co niesie ze sobą szereg konkretnych korzyści. Nie dość, że maszyna staje się dużo prostsza w konserwacji, to jeszcze ułatwia prawidłowe zabezpieczenie powstałych w trakcie mycia ciekłych odpadów. Szczegółowy schemat działania sprzętu omówią nasi przedstawiciele.

Posiadamy bogaty asortyment specyfików o zróżnicowanych właściwościach. Spytaj konsultantów Rotortech

Każdy specjalistyczny środek chemiczny posiada unikalną charakterystykę, która determinuje jego przeznaczenie. Nie inaczej jest w przypadku odczynników Rotorclean. Na przykład produkty o oznaczeniu ALF mają składniki dobrane w taki sposób, aby zwiększyć wydajność procedury czyszczenia. Z kolei AK został wzbogacony o substancje antykorozyjne. Jak widać na tym przykładzie, nasza myjka ciśnieniowa sprawdza się nie tylko przy zwykłym czyszczeniu, ale też w trakcie znacznie dalej idącej konserwacji ważnych podzespołów. To, jaki specyfik sprawdzi się w danej sytuacji najlepiej, zależy od wielu niezależnych zmiennych: rodzaju i wymiarów mytych części, tworzywa z jakiego zostały wykonane, wreszcie od typu oraz stopnia zabrudzeń. Specjaliści z firmy Rotortech dokładnie wiedzą, która chemia okaże się optymalnym wyborem w konkretnym przypadku. Warto zatem zrobić właściwy użytek z tej możliwości i sięgnąć po fachową poradę. Wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania!