Zastanawiasz się nad kupnem myjki? Oto trzy powody, dla których warto nabyć sprzęt u nas!

myjka ultradzwiekowa MOT 50

Wybór elementów wyposażenia Twojego miejsca pracy nigdy nie należy do najłatwiejszych. Jeśli świadczysz usługi na rzecz innych osób, musisz interesować się wyłącznie sprawdzonym sprzętem. Do takich należą myjki ultradźwiękowe i ciśnieniowe dostępne w Rotortech. Nadal wahasz się nad ich zakupem? Pozwól, że rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Myjka ultradźwiękowa usprawni Twoją pracę i wzniesie ją na nieosiągalny dotychczas poziom

Jako doświadczony sprzedawca urządzeń i akcesoriów do czyszczenia ultradźwiękowego, możemy zaoferować swoim Klientom jedynie sprawdzone rozwiązania w kwestii usuwania brudu. Rotortech jest producentem bezkonkurencyjnej jakości myjek kabinowych oraz dystrybutorem hiszpańskiej marki TierraTech, która słynie z tworzenia niezawodnych urządzeń ultradźwiękowych, szturmem podbijających wiele gałęzi rodzimego przemysłu. Dostępne w naszym asortymencie myjki będą doskonałym elementem wyposażenia gabinetu dentystycznego, warsztatu samochodowego czy nawet studia tatuażu lub serwisu drobnej elektroniki użytkowej. Posiadamy szeroki wybór modeli i rozmiarów maszyn, a na specjalne zamówienie możemy stworzyć unikatowy projekt. To właśnie w ten sposób myjka ultradźwiękowa zostanie maksymalnie dopasowana do wnętrza Twojego pomieszczenia roboczego.

Współpracujemy jedynie z profesjonalistami. Poznaj myjki ultradźwiękowe firmy TierraTech

Rotortech od wielu lat jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce myjek marki TierraTech. Hiszpanie zdobyli serca tysięcy klientów tworząc urządzenia charakteryzujące się ogromną wydajnością oraz najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Zaryzykujemy stwierdzenie, że oferowane przez nas myjki zostały zaprojektowane do wykonywania zadań specjalnych, czyli usuwania trudnych plam. Co ciekawe, wanienki ultradźwiękowe sygnowane logo TierraTech oszczędzają wodę i nie wytwarzają ogromnego hałasu. Maksymalna głośność pracy urządzeń czyszczących wynosi zaledwie 78dB. To natężenie mniejsze od ruchliwej drogi lokalnej i nieco większe od rozmowy towarzyskiej.

Najwięcej wymagamy od siebie, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom

Uśmiech na twarzy końcowego Klienta pozostaje dla nas największą wartością i najlepszą formą reklamy. To właśnie z tego powodu dbamy o to, aby każdy współpracujący z nami przedsiębiorca był maksymalnie zadowolony nie tylko z zakupionego sprzętu, ale także z pierwszorzędnej jakości obsługi transakcji. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą poradą w zakresie wyboru urządzeń dedykowanych do czyszczenia ultradźwiękowego, ciśnieniowego bądź niezbędnych akcesoriów. Dodatkowo prowadzimy profesjonalny serwis oraz współpracujemy z firmą leasingową, która umożliwia zakup myjek w ramach niezwykle atrakcyjnego systemu ratalnego.